امنیت پایدار زمینه ساز خدمت بیشتر و بهتر است

وزیر اطلاعات در ارومیه تاکید کرد: امنیت پایدار می تواند زمینه را برای خدمتگزاری هر چه بیشتر فراهم کند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 حجت الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات که دیشب وارد ارومیه شد در نخستین برنامه سفر خود به آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دیدار و گفتگو کرد.

وزیر اطلاعات در این دیدار گفت: دولت سیزدهم مصمم است تمام توان خود را در خدمت به مردم قرار دهد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با اشاره به این که دشمنان در صدد ایجاد توطئه‌های مختلف برای اختلاف افکنی بین قومیت‌ها هستند افزود: تیز بینی نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی و از سویی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران تمام توطئه‌های آنان را ناکام گذاشته است.

وی برقراری و ایجاد فضای امن برای ارائه خدمات دولت در زمینه های مختلف از جمله رونق اقتصادی در راستای جهش تولید را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: امنیت پایدار می تواند زمینه را برای خدمت گزاری هر چه بیشتر فراهم کند.

وزیر اطلاعات همدلی، همراهی و هم افزایی بین همه اقشار را در آذربایجان غربی مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: در این استان تمام ادیان اقوام مذاهب و همه اقشار باید بتوانند از مواهب موجود به صورت یکسان بهره مند شوند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز در این دیدار رضایت الهی را در گرو خدمت صادقانه به مردم دانست و گفت: با توجه به ظرفیت های آذربایجان غربی می طلبد که دولت سیزدهم. توجه ویژه ای بدان داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان این که آذربایجان غربی رنگین کمان مذاهب و ادیان است که با یک وحدت مثال زدنی در کنار یکدیگر زندگی می کنند افزود: مردم بصیر استان وحدت خود را در برابر توطئه های مختلف حفظ کرده اند که امیدواریم با تمهیدات دولت این یکپارچگی افزایش یابد

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 7 =