تاکید مخبر بر ایجاد ثبات در بازار با هماهنگی دستگاه‌ها

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، محمد مخبر عصر امروز در جلسه تنظیم بازار و بررسی وضعیت دپوی کالا‌های اساسی در بنادر که به ریاست وی برگزار شد، با اشاره به اهمیت موضوع تنظیم بازار و ضرورت تامین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم بر ثبات بازار و فراوانی کالا‌ها تأکید کرد.

معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه نوسانات قمیتی در بازار از یک سو موجب بروز مشکل در تولید می‌شود و از سوی دیگر نارضایتی مصرف کنندگان را به دنبال دارد، بر ضرورت هماهنگی و تمرکز همه دستگاه‌ها به منظور ایجاد ثبات در بازار و وفور کالا‌ها تأکید کرد.

مخبر از دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مسئول تأمین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم خواست تا در فرایند تولید و توزیع کالا‌ها و همچنین نظارت بر قیمت ها، حضوری موثر در بازار داشته باشند و مانع از سوء استفاده افراد سودجو شوند.

در این جلسه که رئیس دفتر رئیس جمهوری، وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، دادگستری، روسای سازمان تعزیرات، رییس کل گمرک و معاونین دستگاه‌های ذیربط نیز حضور داشتند، پس از ارائه راهکار‌های دستگاه‌ها برای تنظیم بازار، تصمیمات لازم در خصوص تامین و توزیع کالا‌های اساسی، تسهیل روند ترخیص کالا‌ها از بنادر و نظارت بر قیمت‌ها اتخاذ شد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + شش =