تنشی در مرز‌های شمال غرب کشور وجود ندارد

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه ششمین اجلاسیه بین المللی مجاهدان در غربت که عصر امروز در مجتمع فرهنگی تلاش در تهران برگزار شد، با تاکید بر اینکه در مرز‌های شمال غربی کشور تنشی در کار نیست، اظهار داشت: این‌ها یکسری شیطنت‌هایی است که تنش ایجاد نمی‌کنند.

وی گفت: آمریکایی‌ها که ۴۳ سال است با توانمندی که به لحاظ مادی و بر حسب ظاهر دارند و یک اتحاد بزرگی ایجاد کرده‌اند، نتوانستند تاکنون برای ما تنشی ایجاد کنند که طبیعی است که این مسائل نیز برای ما تنش زا نخواهد بود.

سردار فدوی در ادامه با اشاره به موضوع این اجلاسیه گفت: مقاومت به برکت انقلاب اسلامی هر روز گستردگی بیشتری را نسبت به روز‌ها و سال‌های قبل تجربه می‌کند.
وی تصریح کرد: با توجه به این که مقاومت بر مدار جبهه حق قرار دارد حتماً همه دنیا را فرا می‌گیرد.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به جانفشانی مجاهدان مقاومت در راه اهداف الهی و اسلامی اظهار داشت: کسانی که برای هدف شان قادرند جان خود را فدا کنند، هرگز شکست نمی‌خورند، اما افرادی که حرکت شان در مسیر منافع مادی و دنیوی است و حاضر به جانفشانی نیستند حتماً حرکت شان به شکست خواهد انجامید.
سردار فدوی گفت: حدود ۴۳ سال است که جبهه حق انقلاب اسلامی در این مدار قرار دارد و بر این اساس می‌تواند هزاران پیروزی را اعلام کند، اما در مقابل جبهه باطل به رهبری آمریکا قرار دارد که حتی نمی‌تواند یک پیروزی را نام ببرد.

وی در ادامه در خصوص شعار این اجلاسیه افزود: افول قدرت آمریکا چیزی نیست که تنها ما بگوییم، بلکه بسیاری از اندیشمندان و صاحب نظران این حوزه در داخل آمریکا و دنیای غرب نیز از آن یاد می‌کنند.
سردار فدوی تاکید کرد: استناد ما برای این افول بر مبنای اعتبار سخنان آن‌ها نیست، بلکه ما به اعتباری که خداوند در قرآن به اشاره کرده است، که خداوند می‌فرماید: به این لحاظ که اراده کردم جهبه حق پیروز است، جبهه باطل برای یک بار نیز پیروز نخواهد بود.

دشمن جرات کوچک‌ترین اقدام را هم ندارد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن بعد از دوران دفاع مقدس جرات کوچک‌ترین اقدام را هم علیه جمهوری اسلامی ایران نکرده است.
سردار علی فدوی در همایش مجاهدت غربت افزود: بعد از دوران دفاع مقدس دشمن جرات نکرده است به جبهه حق گلوله‌ای شلیک کند و جبهه مقاومت به مرحله‌ای رسیده است که شیطان بزرگ و متحدانش باید بروند در مقابل جبهه حق بازدارندگی ایجاد کنند و ۱۰ سال است که به این موضوع اعتراف دارند و در مقابل جبهه حق و انقلاب اسلامی به دنبال بازدارندگی هستند.

وی با بیان اینکه اکنون جبهه حق و انقلاب اسلام تکثیر شده و به جغرافیای ایران اسلامی محدود نشده و مدام در سرزمین‌های فلسطین و لبنان و یمن تکثیر شده است و آنچه در فلسطین اتفاق افتاد اکنون در یمن نیز صورت می‌گیرد و بر همین اساس است که دشمن در یمن مستاصل مانده و شکست خورده است.

وی افزود: اکنون در هر جبهه‌ای که دشمن گشوده با شکست مواجه شده و عظمتی که اکنون در یمن برقرار شده نشان دهنده همین موضوع است به ویژه که اخیرا در یمن نمایشگاه موشکی و پهپادی برگزار شد، اما تمام کشور‌های عربی که پیرو شیطان بزرگ هستند نمی‌توانند این نمایشگاه را برقرار کنند.
سردار فدوی گفت: وقتی که جنگ عربستان سعودی و متحدانش با یمن شروع شد اعلام کردند که در عرض یک هفته این جنگ تمام می‌شود، اما هفت سال است که با شکست مفتضحانه مواجه شدند و این ظهور و تحقق وعده خداست.

وی در ادامه به نابودی رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود: صهیونیست‌ها موضوعیتی مستقل ندارند و آن‌ها دست نشانده شیطان بزرگ هستند و به طور قطع اربابان آن‌ها وقتی که پای نابودی خودشان در میان باشد حمایتی از آن‌ها نخواهند کرد و آن‌ها را قربانی خواهند کرد و ما حتما نابودی صهیونیست را خواهیم دید.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =