دستاورد‌های دفاعی ایران منحصر به فرد است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به استیصال آمریکا از قدرت نمایی سپاه در دریای عمان، گفت: دستاورد‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران منحصر به فرد است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 سردار سرلشکر حسین سلامی شامگاه پنج شنبه در نشست با فرماندهان سپاه قدس گیلان با اشاره به دستاورد‌های چشم‌گیر و کم نظیر در شرایط سخت تحریم، اظهار کرد: در عرصه پهپاد‌ها بعضی از حرکاتی که ما انجام می‌دهیم را آمریکایی‌ها توانایی انجام آن را ندارند.

وی با بیان اینکه پهپادی که کشتی در حال حرکت را هدف قرار می‌دهد آن هم در اعماق سه هزار کیلومتری منحصر به فرد است، افزود: توانایی ما در موشک نیز به‌ویژه موشک‌های بالستیک که کشتی در حال حرکت را هدف قرار می‌دهد منحصر به فرد است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به استیصال آمریکا در ماجرای اخیر سرقت نفت جمهوری اسلامی ایران در دریای عمان و واکنش قاطعانه دلیرمردان سپاه، گفت: سرباز آمریکایی همانی بود که ۲ هفته پیش در دریا ایستاد و مثل کوه یخ آب شد.

سردار سرلشکر سلامی به بیانات و تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر گسترش کارکرد پایگاه مقاومت بسیج در تمام مناطق شهری و روستایی اشاره و تأکید کرد: هدف دشمن گسترش فقر و نیازمندان و سپس تهیج آن‌ها است.

وی ادامه داد:، اما وقتی در پایگاه‌های مقاومت برنامه‌ریزی شده و دقیقاً در یک محل مردم را از بسیاری آسیب‌ها نجات می‌دهیم، در همان محله آمریکا را شکست داده‌ایم.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + پنج =