تحول در کلانتری و پاسگاه‌ها

فرمانده نیروی انتظامی بر ارتقاء خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: تقویت و ایجاد تحول در کلانتری و پاسگاه‌ها یک تکلیف است.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سردار حسین اشتری در نهمین جلسه قرارگاه مرکزی تحول کلانتری و پاسگاه‌ها افزود: تحول و تقویت کلانتری و پاسگاه ها، اهمیت هوشمندسازی، ارائه خدمات رسانی مطلوب به مردم و بهره بردن از ظرفیت خیرین امنیت ساز باید در اولویت کاری ما باشد.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در پیامی به مناسبت هفته ناجا، نیروی انتظامی را یکی از ستون‌های استوار امنیت در کشور عنوان کرده اند؛ به دنبال پیام مقام عظمای ولایت وظایف ما نیز دو چندان خواهد شد و در راستای محقق شدن فرمایشات ایشان تمامی ظرفیت‌ها را بایستی به کارگیری کنیم.
اشتری گفت: پیام فرمانده معظم کل قوا افتخار بزرگی برای نیروی انتظامی است و از این بابت خداوند متعال را شکرگزار هستیم.
فرمانده ناجا به اهمیت تحول در کلانتری و پاسگاه‌ها و تاکیدات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز “مدظله العالی” در این حوزه اشاره کرد و افزود: ایجاد تحول در کلانتری و پاسگاه‌ها به عنوان یک تکلیف بر عهده ما قرار داده شده است، باید در این حوزه از تمامی ظرفیت‌ها باهدف ایجاد تغییر و تحول و تقویت کلانتری و پاسگاه‌ها بهره ببریم؛ ایجاد هرگونه تحول در کلانتری و پاسگاه ها، افزایش رضایت مندی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی، خصوصا کارکنان کلانتری و پاسگاه‌ها به عنوان یک اولویت و عبادت تلقی شود.
اشتری اضافه کرد: در راستای تحقق تاکیدات فرمانده معظم کل قوا در حوزه تحول در کلانتری و پاسگاه‌ها اقدامات مطلوبی انجام شده است، اما این میزان کافی نیست و باید بیش از گذشته در این حوزه فعالیت کنیم.
سردار اشتری ادامه داد: بایستی به گونه‌ای عمل کنیم که کلانتری و پاسگاه‌ها به عنوان امن‌ترین و پاک‌ترین محیط برای مردم تلقی شود و مردم بدانند که دلسوزترین و پاسخگوترین افراد در کلانتری‌ها مشغول خدمت رسانی هستند.
فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: اعتماد مردم به کارکنان کلانتری‌ها افزایش یافته است، اما این اعتماد و رضایت مندی بایستی ارتقاء یابد.
وی گفت: بایستی برای خدمات رسانی مطلوب به مردم و ارتقاء رضایت مندی‌ها شبانه روز و تا پای جان پای کار باشیم؛ مصوباتی که در جلسات مطرح می‌شود بایستی پیگیری و به مرحله عمل و اجرا برسد، چرا که نتیجه مطلوبی هم به دست نخواهیم آورد، بنابراین بایستی از تمامی ظرفیت‌های درون سازمانی و برون سازمانی از جمله شرکت‌های دانش بنیان و همچنین نخبگان بهره ببریم.
سردار اشتری افزود: ارتقاء معیشت کارکنان خصوصا افرادی که در کلانتری و پاسگاه‌ها مشغول خدمت رسانی هستند در نیروی انتظامی از اولویت‌ها بوده و هست از این رو بایستی در این راستا بیش از گذشته تلاش کنیم، چرا که ارتقاء معیشت کارکنان در انجام بهتر ماموریت‌ها و خدمت رسانی به مردم تاثیرگذار است.
اشتری عنوان کرد: موضوع هوشمندسازی یکی اولویت‌های نیروی انتظامی است که بایستی مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد چرا که هوشمندسازی می‌تواند تحولات عظیمی را در نیروی انتظامی به وجود آورد.
فرمانده ناجا اضافه کرد: یکی دیگر از موضوعات مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری بهره بردن از ظرفیت “خیرین امنیت ساز ” است؛ از این رو این موضوع بایستی مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد و به نحو مطلوب از این ظرفیت در راستای رسیدن به اهداف مدنظر بهره ببریم.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =