عبور از مرز صد میلیون تزریق واکسن کرونا

معاون اول رئیس‌جمهور تأکید کرد: با تلاش و اهتمام دولت و همچنین کمک و همراهی مردم توانستیم به آمار تزریق صد میلیونی واکسیناسیون در سطح کشور برسیم.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور؛ جلسه رؤسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی کرونا بعدازظهر امروز (چهارشنبه، ۲۶ آبان) به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.

محمد مخبر، معاون اول رئیس‌جمهور در این جلسه با اشاره به آمار پوشش صد میلیونی تزریق واکسن کرونا در سراسر کشور، گفت: با تلاش و اهتمام دولت و همچنین کمک و همراهی مردم توانستیم به این آمار از تزریق واکسیناسیون در سطح کشور برسیم و امیدواریم با ادامه روند واکسیناسیون و همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به سمت ریشه‌کنی ویروس کرونا در کشور حرکت کنیم.

وی بر افزایش اقدامات و ضرورت اقناع مردم برای تکمیل پوشش هشتاد درصدی تزریق واکسن کرونا در مجموع دو دز تأکید کرد.

در این جلسه که رئیس دفتر رئیس‌جمهور، وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده برخی دستگاه‌ها حضور داشتند، گزارشی از میزان واکسیناسیون در سطح کشور، میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، آمار بستری بیماران کرونایی و روند درمانی آنها، تعداد فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا و همچنین جدیدترین رنگ‌بندی‌های کرونایی در سطح کشور ارائه شد.

در این جلسه مقرر شد تا با افزایش همکاری‌های بین دستگاهی فعالیت‌های غربالگری در مرزهای کشور تقویت شود.

 

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 11 =