فعال سازی مخازن انرژی حوزه خزر

مدیرعامل شرکت نفت خزر از برنامه دولت برای فعال سازی مخازن نفت و گاز حوزه خزر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آقای مراد کمالی در دیدار با استاندار گیلان افزود: برای به ثمر نشستن مطالعات، برنامه‌های کوتاه و بلندمدت مدنظر داریم و به صورت جهادی، این ظرفیت را فعال خواهیم کرد.

وی با اشاره به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از‌های ارائه شده به وزیر نفت و استقبال وزیر از فعال شدن مخازن انرژی شمال کشور گفت: در دولت سیزدهم، رویکرد استفاده از ظرفیت‌های داخلی با جدیت دنبال می‌شود.

کمالی با قدردانی و اظهار خرسندی از رویکرد استاندار گیلان در حمایت از فعال سازی مخازن انرژی، همکاری‌های استانی را در شتاب بخشی انجام کار، موثر عنوان کرد.

استاندار گیلان هم در این دیدار گفت: با برقراری هماهنگی‌های بین دستگاهی در استان، فعال‌سازی میادین نفت و گاز گیلان را با جدیت دنبال می‌کنیم.

اسدالله عباسی با اشاره به سابقه نزدیک به دو دهه‌ای از کشف میدان نفت و گاز در شرق استان، افزود: فعال شدن مخازن نفت و گاز شمال کشور و گیلان، از آرزو‌های ماست و در زمان رأی اعتماد دولت به اینجانب به عنوان استاندار، این موضوع را مطرح کردم.

وی ادامه داد: طی هشت سال گذشته مسئولان مربوطه هیچ اهتمام و اعتقادی به پیگیری فعال سازی مخازن نفت و گاز در این منطقه نداشته‌اند که تأسف انگیز است.

استاندار گیلان عزم و اراده دولت سیزدهم و شخص رئیس جمهوری در توسعه کشور را یادآور شد و گفت: ما نیز در استان، از این امر استقبال کرده و برای برقراری هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌ها، پای کار ایستاده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در راستای فعال شدن میادین نفت و گاز استان، انگیزه و اراده کامل دارم چراکه به ثمر رسیدن آن، اهمیت زیادی دارد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =