نامه قدردانی وزیر بهداشت از رهبر انقلاب

وزیر بهداشت در نامه‌ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی دیدار پرستاران و شهدای مدافع سلامت با ایشان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت در نامه‌ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی دیدار پرستاران و شهدای مدافع سلامت با ایشان قدردانی کرد و گفت: بیانات ارزشمند، عالمانه و تخصصی حضرتعالی خستگی مجاهدت‌های سربازان شما در جبهه سلامت را از تن زدود.

متن کامل نامه قدردانی وزیر بهداشت به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی
حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (دامه ظله العالی)

سلام علیکم
خدا را شاکرم از اینکه توفیق حضور به محضر شریفتان به مناسبت میلاد بانوی صبر و استقامت و پرستار و ماوی حادثه کربلاحضرت زینب (س) برای اینجانب و مدافعان عرصه سلامت حاصل گردید.

بیانات ارزشمند، عالمانه و تخصصی حضرتعالی خستگی مجاهدت‌های سربازان شما در جبهه سلامت را از تن زدود و انرژی و توان مضاعفی بر پیکر اینجانب و همه دست اندرکاران نظام سلامت دمیده شد تا انشاءالله بتوانیم با اقتدار هرچه بیشتر برای سلامت مردم شریف میهن اسلامی خود به خدمت مشغول بوده و این افتخار مایه مباهات ما می‌باشد.

از آنجا که در بیانات گوهربار حضرت مستطاب عالی فرمان به توجه و تاکید مجدد بر رسیدگی عاجل به خواسته‌های پرستاران خدوم و جان برکف و اجرای قانون تعرفه گذاری همچنین تقویت شبکه بهداشت و بازسازی آن و تاکید ویژه به مقوله پیشگیری در نظام سلامت امر فرمودید، اجرای منویات حضرتعالی را بر خود فرض می‌دانم و دستور لازم در این خصوص به معاونین مربوطه صورت گرفته تا انشاءالله با حمایت و همراهی سایر مسئولین امر، هرچه سریعتر منویات حضرتعالی محقق گردد.»

 

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 9 =