هم‌اندیشی وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه

نشست شورای معاونین وزارت اطلاعات با حضور رئیس سازمان اطلاعات سپاه به منظور هماهنگی و هم افزایی جامعه اطلاعاتی کشور و تعامل بیشتر بین وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در موضوعات مرتبط انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات، نشست شورای معاونین وزارت اطلاعات، در راستای همکاری، هماهنگی و هم افزایی جامعه اطلاعاتی کشور و تعامل بیشتر بین وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در موضوعات مرتبط انجام شد.

در این نشست که با حضور وزیر اطلاعات، معاونان وزیر و رؤسای سازمان‌های تابعه و رئیس سازمان اطلاعات سپاه و همراهان وی برگزار شد، حجت الاسلام خطیب، وزیر اطلاعات ضمن خیر مقدم به رئیس سازمان اطلاعات سپاه و همراهان در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد مطالبی پیرامون آخرین مسائل و موضوعات امنیتی در حوزه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی بیان کرد.

در ادامه، برخی اعضا به طرح اخبار و موضوعات حوزه‌های مربوطه پرداخته بر هم‌افزایی بیشتر اعضای جامعه اطلاعاتی در راستای تحقق اهداف اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین طائب نیز ضمن تشکر از دعوت وزیر اطلاعات برای حضور در این وزارت‌خانه، با بیان این که دشمنان نظام و مردم همه توان خود را برای ضربه به کشور به کار برده‌اند، تعامل بیش‌تر دو نهاد اطلاعاتی سپاه و وزارت اطلاعات و سایر نهادهای اطلاعاتی را ضروری دانست.

همچنین جانشینان وی در خصوص مسائل روز و چگونگی افزایش هم‌افزایی بین دو دستگاه مطالبی را مطرح کردند.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =