سازمان هواپیمایی: بلیت هواپیما گران نمی‌شود

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: کاهش ظرفیت مسافر تا ۶۰ درصد هنوز به سازمان هواپیمایی ابلاغ نشده و هیچ شرکت هواپیمایی حق افزایش قیمت بلیت به این بهانه را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

میراکبر رضوی، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: در صورت پذیرش مسافر تا ۶۰ درصد هیچ افزایش قیمتی بر روی بلیت‌ها صورت نخواهد گرفت و شرکت‌های هواپیمایی برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت در این مدت ندارند.

به گفته وی، مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر کاهش ظرفیت پذیرش مسافر در پرواز‌های داخلی تا ۶۰ درصد هنوز به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ نشده و درصورت ابلاغ بلافاصله به ایرلاین‌ها اعلام می‌کنیم.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور بیان کرد: صدور بلیت هواپیما در پرواز‌های داخلی و خارجی براساس کارت واکسن یا تست پی سی آر منفی است و هیچ بلیتی برای افرادی که کرونا دارند صادر نمی‌شود.

با شیوع مجدد ویروس کرونا اومیکرون امروز سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از ابلاغ محدودیت‌های جدید برای پرواز‌های داخلی مانند کاهش ظرفیت پذیرش مسافر تا ۶۰ درصد خبر داد این در حالی است که از آذرماه امسال پذیرش مسافر تا ۶۰ درصد در ناوگان حمل ونقل عمومی از جمله پرواز‌ها لغو شده بود.

 

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + شانزده =