آخرین جنایت اسرائیل؛ بمباران اردوگاه جبالیا با ۶ بمب یک تنی

نورنیوز ـ گروه بین‌الملل: به گفته سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین، زخمی‌های این حمله وحشیانه به بیمارستان اندونزی منتقل شده‌اند و صدها تن نیز همچنان زیر آوار برج‌هایی هستند که توسط هواپیماهای رژیم اشغالگر بمباران شدند.


او افزود: به دنبال کشتار اخیر در اردوگاه جبالیا، شرایط در بیمارستان اندونزی کاملا فاجعه آمیز است و ممکن است شمار قربانیان این جنایت، به میزان قربانیان حمله به بیمارستان المعمدانی افزایش یابد.


وزارت امور داخلی فلسطین در غزه نیز شمار اولیه شهدا و زخمی های کشتار در اردوگاه جبالیا را ۴۰۰ نفر اعلام و تأکید کرد بیشتر قربانیان این جنایت را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.


این وزارتخانه همچنین اعلام کرده است: رژیم صهیونیستی این منطقه را با شش بمب هر کدام به وزن یک تن بمباران کرده است که در نتیجه آن یک محله مسکونی در مرکز اردوگاه جبالیا به طور کامل ویران شده است.


عملیات طوفان الاقصی درحالی وارد بیست و پنجمین روز خود شده که خبرها از تشدید حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی، درمانی و مدارس غزه حکایت دارد و این منطقه از زمین، دریا و آسمان زیر بمباران سلاح های مرگبار رژیم آپارتاید تل آویو قرار دارد و این در حالی است که مقامات واشنگتن حمایت همه جانبه خود از رژیم صهیونیستی را به اوج خود رسانده اند.

  


ارتش رژیم صهیونیستی که از نبرد با رزمندگان مقاومت درمانده شده فقط به دنبال کشتار مردم غزه می باشد تا از این راه به مقاومت فشار بیاورد و برنامه‌های خود را تحمیل کند، غافل از این که تمام مردم غزه عضو مقاومت ضدصهیونیستی هستند.

ایرنا

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =