حذف‌شدگان یارانه در مرز ۳میلیون/به حساب بانکی سرک نکشیدیم

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه طبق قانون مجلس باید حدود ۶میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی حذف شوند گفت: در حال حاضر تعداد حذف شدگان از یارانه نقدی به مرز ۳ میلیون نفر نزدیک شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از تسنیم،علی ربیعی درباره تعداد حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی گفت:ما می خواهیم به تکلیف قانونی که مجلس برای دولت در نظر گرفته، برسیم. طبق قانون مجلس حدود ۶ میلیون نفر باید از دریافت یارانه حذف شوند.

وی در پاسخ به اینکه تایید می کنید که تاکنون ۳میلیون نفر از دریافت یارانه حذف شده اند افزود: نه این میزان ۳میلیون نیست. بین ۲میلیون نفر تا ۳میلیون نفر است. تعدادی نسبت به حذف یارانه اعتراض کرده بودند که یارانه ها پس از بررسی وصل شده است. برخی نیز پس از اعتراض به آنها ثابت شد که دارای اموالی که ما بررسی کرده بودیم هستند به همین دلیل یارانشان وصل نشد.

ربیعی با اشاره به اینکه از طریق پایگاه‌ها به فعالیت‌های اقتصادی دسترسی داریم، اما به حسا‌ب‌های بانکی سرک نکشیدیم گفت: تعداد افراد حذف شده از یارانه همچنان در مرز نزدیک به ۳میلیون نفر است.

به گزارش تسنیم،حذف یارانه نقدی پُردرآمدها که در سال جاری بر اساس قانون مصوب مجلس با سرعت بیشتری اجرایی شده است، بر اساس اطلاع خبرنگار تسنیم از وزارت تعاون، کار و رفاه تا۱۱ آبان ماه سال۹۴ تعداد حذف شدگان به مرز ۳ میلیون نفر رسیده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =