فروش ۱۲هزار نسخه‌ای «زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای» در چهل روز

مدیر انتشارات «سایان» از میزان فروش کتاب «زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای» در طول کمتر از دو ماه خبر داد و گفت: ۱۲ هزار نسخه را در حدود ۴۰ روز به صورت قطعی به فروش رسانده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از ۵۹۸،حامد کفاش مدیر انتشارات سایان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، از میزان فروش کتاب «زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای» در طول کمتر از دو ماه خبر داد و گفت: ۱۲ هزار نسخه را در حدود ۴۰ روز راهی بازار کتاب کرده‌ایم.

وی افزود: از آنجا که در سیستم فروش نشر سایان فروش امانی نداریم و کاملا قطعی کتاب را به فروش می‌رسانیم در مورد این کتاب می‌توان گفت که این رقم قطعی به فروش رسیده است. ما فروش امانی را در شان کتاب‌هایمان نمی‌بینیم.

کفاش با اشاره به میزان فروش سازمانی کتاب گفت: تا الان حدود ۱۰ درصد از این میزان، فروش سازمانی بوده است که خب این میزان قابل توجهی نیست و کتاب بیشتر به صورت مردمی و در کتابفروشی‌ها به فروش رسیده است.

گفت‌وگوی فارس با جعفر شیرعلی‌نیا مولف این کتاب را از اینجا و اینجا بخوانید. همچنین میزگرد این کتاب که با حضور حجت‌الاسلام زائری و مولف برگزار شده بود را نیز از اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =