پرداخت یارانه نقدی سال آینده ادامه می‌یابد/ دولت قصد انحلال وزارت نیرو را ندارد

معاون اول رئیس‌جمهور در وزارت نیرو گفت: دولت قصد انحلال و یا ادغام وزارت نیرو را ندارد، وی همچنین از ادامه پرداخت یارانه‌ها در سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس به نقل از فارس،اسحاق جهانگیری امروز در جریان بازدید از وزارت نیرو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا انحلال و ادغام وزارت نیرو یک شیطنت است و یا اینکه پیشنهادی است که به دولت مطرح شده است، گفت: ادغام یا انحلال وزارت نیرو یک پیشنهاد جدی نیست البته شاید شیطنت باشد چرا که همواره سازمان‌هایی که کار آنها تدوین برنامه است پیشنهادهایی ارائه می‌کنند.

وی افزود: احتمالاً در برخی از شوراها این بحث ادغام و انحلال صورت گرفته است، موضوعی که در گذشته نیز مطرح بوده، اما وقتی به دولت رسید چون مسائل بهتر و کارشناسی شده بود اعلام شد که این موضوع مطرح نیست.

جهانگیری ادامه داد: پس انحلال وزارت نیرو و ادغام آن در دولت صورت نگرفته و این وزارتخانه با قوت به کار خود ادامه خواهد داد.

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: دولت در این زمان وقت رسیدگی به اینجور موارد را ندارد و قصد انحلال وزارت نیرو را ندارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد زمان دقیق لغو تحریم‌ها گفت: رئیس جمهور اعلام کرده است زمان لغو تحریم‌ها دی‌ماه است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با توجه به اینکه درآمد دولت در سال آینده کاهش می‌یابد، آیا هدفمندی یارانه‌ها ادامه پیدا می‌کند، گفت: هدفمندی یارانه‌ها سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 12 =