هاشمی‌رفسنجانی: فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند – طبس نیوز

هاشمی‌رفسنجانی: فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به دیدار دخترش با بهائیان گفت: فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از تسنیم، روزنامه جمهوری اسلامی چاپ امروز با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی درباره دیدار فائزه هاشمی با چند نفر از عناصر فرقه ضاله بهائیت گفت‌و‌گو کرده است.

هاشمی‌رفسنجانی در این گفت‌و‌گو اعلام کرده است:‌ فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند. فرقه ضاله بهائیت یک فرقه استعمار ساخته و منحرف است که همیشه با همین انحراف شناخته شده و ما همیشه از این فرقه تبری جسته و می‌جوییم.

یک دیدگاه برای نوشته «هاشمی‌رفسنجانی: فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند»

  1. آن روزی را که آمریکا از ما تعریف کند باید عزا گرفت، آن‌ها باید فحش دهند و ما هم باید محکم کارمان را انجام دهیم
    امام خمینی”ره”
    در پی کار این خانم حدود ۳۲۴ شبکه ماهواره ای خصوصا بی بی سی فارسی از کار او تمجدید کردند و خواستند که این کارها بیشتر صورت گیرد و باب شود.
    والا این جور کارها به بهانه روشنفکری و پوزهای سیاسی و فمینستی این خانم “ف.ه” حکم مبارزه با نظامه نظام بماند با دین و مذهب تشیع خودش هم در تضاد هست این خانم واقعا مشکل اعتقادی داره و یه نوع بیماری بی تفاوتی به دین گرفته خدا آخه کی با بهائیت طرح دوستی میریزه نکنه میخواستید امربه معروف کنی اونم کسایی که از اسرائیل حمایت مالی و سیاسی می شن؛ توی ایام اسفند ماه نزدیک سال جدید هم به شهرهای بیرجندای خانم “ف.ه” سفری داشته که به طبس سری هم زده که باعث تاسف هست و آنچه به نظر میاد بی دلیل و برای تفریح سفر نرفته احتمالا باز فکر مخربی در سر داره؛ والا از دست این خانواده…
    برای شناخت این فرقه به کتاب«سایه شوم» نوشته مهناز رئوفی از نجات یافتگان از فرقه بهائیت که شیعه شدند مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 14 =