ردیابی خون مظلومان اهوازی!

در اولین ساعات وقوع جنایت تروریستی در اهواز، مشاور سیاسی ولیعهد امارات در واکنشی ابلهانه گفت: حمله به یک هدف نظامی اقدام تروریستی نیست. انتقال نبرد به داخل ایران یک تصمیم علنی است و در آینده افزایش می‌یابد!

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدکاظم انبارلویی در یادداشتی با عنوان  ردیابی خون مظلومان اهوازی! نوشت: 

مقام معظم رهبری در پیام خود به مناسبت شرارت تروریست‌های آمریکایی فرمودند؛ «این جنایت، توطئه دولت‌های دست‌نشانده آمریکا در منطقه است.» با همین بیان، می‌شود خون به‌ناحق ریخته مظلومان اهوازی را ردیابی کرد.
در اولین ساعات وقوع جنایت تروریستی در اهواز، عبدالخالق عبداله، مشاور سیاسی ولیعهد امارات در واکنشی ابلهانه گفت: 
۱- حمله به یک هدف نظامی اقدام تروریستی نیست.
۲- انتقال نبرد به داخل ایران یک تصمیم علنی است و در آینده افزایش می‌یابد!
از این بیان هم یک سرنخ روشن از جنایت تروریستی در اهواز را می‌توان بدون کمترین پژوهش به دست آورد.
گروهک جدایی‌طلب و تروریستی الاحوازیه که در لندن و کپنهاک دفتر رسمی دارد و از حمایت عربستان و امارات برخوردار است، مسئولیت این جنایت ددمنشانه را پذیرفت و بیانیه رسمی در مورد این جنایت صادر کرد.

یعقوب شوشتری در سایت این گروهک به عنوان سخنگو عکس‌هایی دارد از سفر به تل‌آویو و ریاض و حمایت بی‌پرده آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی و برخی شیوخ خلیج فارس را از این گروهک تروریستی واتاب می‌دهد.

اگر اعتراف مشاور سیاسی ولیعهد امارات مبنی بر به خاک و خون کشیدن کودکان، زنان و مردم بی‌دفاع اهوازی را جدی بگیریم و آن را به تعبیر وی «انتقال نبرد به داخل ایران به عنوان یک تصمیم علنی» تلقی کنیم.

همچنین قول وی را مبنی بر این که حمله به یک هدف نظامی (یعنی حمله به مردم بی‌دفاع که برای تماشای یک رژه نظامی آمده‌اند) را اقدام تروریستی ندانیم، از این پس رژه نظامی در کشور امارات و عربستان و برخی کشورهایی که از تروریست‌ها حمایت می‌کنند، یک هدف نظامی تلقی می‌شود و آن را می‌توان با موشک‌‌های نقطه‌زن به بهانه این حمله نظامی کور تروریستی درهم کوبید.
به قرائت مشاور سیاسی ولیعهد امارات، از این پس بسیاری از هدف‌های غیرنظامی را می‌توان نظامی تلقی کرد و خدا می‌داند با این قرائت چه بلایی سر امنیت در کشور عربستان و امارات خواهد آمد.

آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی می‌خواستند تابستان داغی را برای ایرانیان به ارمغان بیاورند که نشد. با حادثه اهواز، شروع خوبی را برای نبردهای پاییز جبهه مقاومت در یمن، سوریه و… رقم زدند. ضمن اینکه ایران اسلامی با حادثه اهواز، حق مقابله به مثل را با تنبیه متجاوزان برای خود باید محفوظ بدارد.

مردم منتظرند سپاه انتقام خون بی‌گناهان مظلوم اهوازی را از دولت‌های دست‌نشانده آمریکا در منطقه بگیرد. آنهایی که حمله به زنان و کودکان و مردم عادی را عملیات تروریستی نمی‌دانند، باید طعم تلخ این تفسیر و تأ‌ویل از تروریسم را بچشند.

حادثه تروریستی اهواز این پیام را برای کسانی که به فکر نوامیس ملی نیستند و حضور مدافعان حرم را در عراق و سوریه زیر سوال می‌برند، داشت که؛ «حالا فهمیدید چرا مدافعان حرم در خارج از مرزها جنگیدند؟» احضار سفرای هلند و دانمارک و کاردار موقت انگلیس به وزارت خارجه برای ردیابی خون مظلومان اهوازی، اقدامی درست و بموقع بود. همین کار را باید برای نمایندگی‌های امارات و عربستان صورت بگیرد و به آنها صریح گفته شود که منتظر اقدام مقابله به مثل ملت و دولت ایران باشند.
انتهای پیام /ب

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 18 =