هفته سوم، هفته جذاب لیگ برتر

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران فردا و پس فردا (چهارشنبه و پنجشنبه) با انجام هشت دیدار به انجام می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از ایرنا، هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران فردا و پس فردا (چهارشنبه و پنجشنبه) با انجام هشت دیدار به انجام می‌رسد و پرونده اش بسته خواهد شد. در این هفته شاهد جدال‌های جذابی خواهیم بود که می‌تواند جدول را دستخوش تغییراتی کند.

یکی از جذاب‌ترین بازی‌های هفته سوم در سیرجان برگزار می‌شود. جایی که تیم گل گهرِ صدرنشین و ۶ امتیازی باید به مصاف فولاد خوزستانی برود که با چهار امتیاز در پی صدرنشینی است. تقابل قلعه نویی و نکونام در آماده‌ترین شرایط می‌تواند آبستن حوادث زیادی باشد.

استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان ماشین سازی است. محمود فکری به دنبال این است تا با یک برد، حواشی را از تیمش دور کند و دوباره استقلال را در جدول به امتیاز۶ برساند. ماشین سازی هم که در ۲ هفته نخست دور از انتظار ظاهر شده با سرمربی جوانش به تهران می‌آید تا برای استقلال مانند فصل قبل مشکل ساز شود.

سایپا و نساجی برگزار کننده دیگر دیدار تهران هستند. خودروسازان در ۲ هفته ابتدایی ۲ امتیاز جمع کرده اند و مازنی‌ها با وحید فاضلی جزو خوب‌های لیگ بوده اند و چهار امتیاز را جمع آوری کرده اند. باید دید در این بازی شاهد نخستین باخت تیمی خواهیم بود یا خیر.

اما یک بازی حساس دیگر. ۲ تیم تازه لیگ برتری شده آلومینیوم ومس رفسنجان باید در اراک مقابل هم قرار بگیرند. تنها تیم‌هایی که گلی نزده اند و امتیازی به دست نیاورده اند حالا مقابل هم قرار می‌گیرند تا این طلسم‌ها را بشکنند. بدون شک بازنده این دیدار چیز‌های زیادی را از دست می‌دهد.

شهرخودرو و صنعت نفت بعد از تحمل شکستی تلخ در تهران مقابل پیکان وپررسپولیس در برابر یکدیگر صف آرایی می‌کنند. مهدی رحمتی در اولین بازی خانگی سه گل به ماشین سازی زد و صنعت نفت با پورموسوی هیچ دوست ندارد که دومین باخت را در دومین بازی بیرون از خانه تجربه کند.

ذوب آهن با رحمان رضایی اگر بدشانس نبود تا حالا بیش از ۲ امتیاز کسب می‌کرد. آن‌ها این بار باید به ددیار پیکان بروند. پیکان بعد از باخت به صنعت نفت در آبادان، موفق شد بردی جنجالی را در برابر شهرخودرو به دست بیاورد. باید دید تقابل این دو تیم در فولادشهر به چه نتیجه‌ای منجر می‌شود. کار سختی پیش روی هر ۲ تیم در این بازی نزدیک وجود دارد. فصل قبل در اصفهان پیکان موفق شد به برد شیرینی دست پیدا کند، اما ستاره‌های آن مسابقه و سرمربیان ۲ تیم تغییر کرده اند.

تراکتور و سپاهان برگزار کننده جذاب‌ترین و هیجان انگیزترین بازی هفته هستند. ۲ تیم بزرگ شهرستانی که تا به اینجا به ترتیب ۲ و سه امتیاز را به دست آورده اند. بدون تردید تراکتور به چیزی جز برد فکر نمی‌کند و سپاهان با محرم نویدکیا می‌توانند به تساوی هم رضایت داشته باشند. این دیدار مملو از ستاره‌های جوان، باتجربه و ملی پوش است. تماشای این دیدار را به هیچ وجه از دست ندهید.

اما آخرین بازی. جدال نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس. سرخپوشان تهرانی فصل قبل و در دیدار برگشت طلسم نفت را شکستند و این تیم را سرانجام شکست دادند. این بار باید دید در تقابل بین یحیی گل محمدی و رفیق و همکار دیرینه اش مجتبی حسینی چه نتیجه‌ای به دست می‌آید و کدام تیم موفق خواهد شد. نفت با توجه به تغییرات زیادی که داشته به مساوی هم راضی خواهد بود، اما یحیی می‌داند که برای جبران تساوی هفته نخست در برابر سایپا باید در این دیدار به برتری برسد.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.