شهروندان طبس از جایزه خوش حسابی در پرداخت عوارض بهره مند می شوند – طبس نیوز

شهروندان طبس از جایزه خوش حسابی در پرداخت عوارض بهره مند می شوند

پیام بخشی طوسی از جایزه خوش حسابی عوارض خدمات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، شهردار طبس گفت: بر اساس پیشنهاد شهرداری طبس و موافقت شورای محترم اسلامی شهر، همزمان بی سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طرح تخفیف در پرداخت نقدی عوارض و هزینه های صدور پروانه ساختمانی آغاز شد.

وی افزود: این طرح که از اول بهمن ماه ۹۴ آغاز شده است تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت اما در سال آینده تمدید نخواهد شد و قانون مصوب شورای محترم اسلامی شهر طبس در همین مدت زمانی اجرایی می شود.

طوسی تصریح کرد: در صورت پرداخت نقدی عوارض و هزینه ها، عوارض تمدید پروانه تا ۵۰ درصد تخفیف را شامل خواهد شد و عوارض صدور پروانه و بهای خدمات مشمول تخفیف ۳۰ درصدی خواهد بود.

وی از تخفیف ۱۵ درصدی عوارض معوق خدمات تا پایان سال ۹۳ خبر داد و گفت: عوارض تاخیر در اخذ پایان کار و جرایم معوقات سالیانه نیز بر اساس این قانون بخشیده می شود.

این مدیر ارشد شهری ضمن تقدیر از سازمان نظام مهندسی در شهرستان طبس گفت: بر اساس تصمیم این سازمان و جهت کمک به توسعه ایمن شهری تعرفه های نظام مهندسی ساختمان نیز در این مدت زمانی از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار خواهد بود.

انتهای پیام/۱۰۲

3 دیدگاه برای نوشته «شهروندان طبس از جایزه خوش حسابی در پرداخت عوارض بهره مند می شوند»

  1. اول تغییر بعد عوارض.از زمان مهندس اشرفیان عملیات عمرانی کلا تعطیل شده.کار انچنانی در شهر انجام نشده چرا.

  2. ای بابا این همه پول مردم رو گرفتید کجا خرج کردین که ما هیچ تغییری نمی بینیم.پرداخت عوارض در طبس هیچ مفهومی ندارد چون هیچ تغییری هم احساس نمی شود.همه شهرها پیشرفت می کنن و ما پسرفت.لااقل برنامه های اخر سال رو برای زیبا سازی شهر اعلام کنین تا مردم رغبت پرداخت عوارض رو داشته باشند.

  3. پرداخت عوارض از سوی مردم منوط به ارائه خدمات مطلوب شهرداری به مردم ان شهر می باشد.در شهر طبس و در استانه سال نو هیچ تغییری در مبلمان شهری نمی بینیم.سال قبل هم علی رغم تبلیغات فراوانی با این موضوع که المان های اهدایی شهرداری مشهد به طبس رسید بودیم.ولی همان المان ها یکساله که در انبار شهرداری خاک میخوره و هیچ کس جرات نصب کردنشو نداره.من نمیدونم اقایون از چی ترس دارن.خاک بر سرمون که بشرویه و سرایان از لحاظ منظر شهری خیلی بهتر از ما عمل کردن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + دوازده =