تشریح آخرین وضعیت جسمانی آیت الله واعظ طبسی توسط وزیر بهداشت – طبس نیوز

تشریح آخرین وضعیت جسمانی آیت الله واعظ طبسی توسط وزیر بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به منظور بررسی وضعیت درمانی آیت الله واعظ طبسی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد حضور یافته است، در جمع خبرنگاران به تشریح آخرین وضعیت جسمانی ایشان پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، دکتر حسن قاضی زاده هاشمی با اشاره به شرایط فعلی ایشان گفت: کادر درمانی تمام تلاش خود را برای بهبود ایشان به کار می بندد.

وی توضیح داد: به دلیل توقف نیم ساعته تنفس، خونریزی مغزی اتفاق افتاده و به دنبال آن، برخی رفلکس ها دچار اشکال شده است.

وی افزود: البته در حال حاضر قلب و سیستم گوارشی کار می کند و تنفس نیز به حالت عادی برگشته است. اما هوشیاری در وضعیت مناسبی نیست.

وی با تاکید براینکه همه امکانات لازم در بیمارستان امام رضا علیه السلام وجود دارد، تصریح کرد: تمام همکارانی که لازم است در روند درمان حضور داشته باشند، اینجا حاضر هستند و همچنین امکانات و تجهیزات لازم فراهم شده است.

6 دیدگاه برای نوشته «تشریح آخرین وضعیت جسمانی آیت الله واعظ طبسی توسط وزیر بهداشت»

  1. متاسفانه ماطبسیهاازبس غرق دراختلافاتی که هیچ وقت برنده واقعی نداشته وحسادتها ومنفعت طلبیهای شخصی هستیم قدرنخبگان شهرمان راندانسته ونمی دانیم.اگر می دانستیم الان قطب صنعتی وپیشرفت منطقه بودیم.اما الان وضعیت شهرمان این است وادعایمان هم می شود.الان همه باید برای سلامتی این رهرو همیشگی امام ورهبری دعا کنیم

  2. متاسفانه به دلیل برخی اختلافات بی نتیجه همیشگی وکوته فکریها بین طبسیها ،تاکنون نتوانسته ایم ازوجود ارزشمند نخبگان طبسی ازجمله ایشان استفاده نماییم.ارزوی بهبودی وشفای عاجل برای ایشان داریم،تنها کاری که الان می توانیم بکنیم دعا برای سلامتی ایشان است

  3. طبس به کلی یتیم میگردد. اون از انتزاع از یزد سپس سقوط هواپیما و فوت مرحوم شکیبی و حالا هم ایت اله واعظ. خدا بخیر گرداند.

  4. خداوند به ایشان شفای عاجل عنایت فرماید. ایشان ازاستوانه های نظام می باشند. جهت سلامتی ایشان صلوات نثار کنید.یا حق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + سه =