افزایش شعب اخذ رای در طبس به واسطه کرونا

طبس نیوز: شرایط کرونایی ۱۰ شعبه اخذ رای به شعب اضافه کرده است.

به گزارش طبس نیوز؛ فلاحی معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس در گفتگو با طبس نیوز با اشاره به شرایط ویژه انتخابات ۱۴۰۰ گفت: با وجود تحریکات دشمن و همچنین شرایط ویژه کرونایی ، شور و شوق انتخاباتی، بسیار خوب است و حضور و استقبال مردم تا کنون، نشان میدهد امسال نیز قرار است حماسه جدیدی خلق شود.

وی با اشاره به شرایط ویژه انتخابات این دوره ریاست جمهوری و شوراها، با وجود بیماری کرونا گفت: فاصله گذاری اجتماعی، تحویل ماسک ، مایع ضد عفونی کننده و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی برای نمایندگان و ناظران و بازرسان، پیش از شروع رای گیری و حضور ناظران بهداشتی، از اقدامات انجام شده در این راستا بوده است.

فلاحی افزود: افزایش تعداد شعب اخذ رای در شهرستان و نظارت مستقیم نماینده فرماندار بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیز از دیگر اقدامات در جهت حفظ سلامت شهروندان و رای دهندگان بوده است.

فرماندار ویژه طبس در ادامه گفت: شهرستان طبس ۸۴ شعبه اخذ رای دارد که از این تعداد ، ۵۰ شعبه دربخش مرکزی(طبس)، ۲۰ شعبه دستگردان و ۱۴ شعبه در دیهوک است.

وی افزود: به تفکیک ۴۴ شعبه ثابت، ۴۰ شعبه سیار، ۳۷ شعبه شهری و ۴۷ شعبه روستایی است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس افزود: در انتخابات ۱۴۰۰، تعداد ۲۵ نفر داوطلب شورای شهر در طبس، ۱۲ نفر داوطلب شوراها در بخش دستگردان، ۱۱ کاندیدا در دیهوک و ۴۴۱ نفر داوطلب شورا در روستاها با هم رقابت خواهند کرد.
در این گفتگو به تعداد کل واجدین شرایط رای در شهرستان اشاره ای نشد.

خبرنگار: فاطمه ابوالحسنی رحمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − دو =