سازمان هواپیمایی و شرکت سپاهان از مردم عذرخواهی کنند

امام جمعه طبس با اشاره به سقوط هواپیمای مسافربری تهران طبس اظهار داشت: انتظار می‌رود سازمان هواپیمایی و همچنین شرکت سپاهان از مردم و بالاخص از خانواده‌های حادثه‌دیدگان عذرخواهی نموده و مسئولان مربوطه مقصران احتمالی را به عموم مردم معرفی نمایند.

خبر طبس: امام جمعه طبس با اشاره به سقوط هواپیمای مسافربری تهران طبس اظهار داشت: انتظار می‌رود سازمان هواپیمایی و همچنین شرکت سپاهان از مردم و بالاخص از خانواده‌های حادثه‌دیدگان عذرخواهی نموده و مسئولان مربوطه مقصران احتمالی را به عموم مردم معرفی نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه طبس که به امامت حجت‌‌الاسلام ابراهیم مهاجریان‌‌مقدم امام جمعه طبس ایراد گردید، وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق‌(ع) به ویژگی‌های متقین اشاره کرد و افزود: انسان‌های باتقوا هرگاه لب به سخن می‌گشایند حرف‌هایشان حساب‌گونه و سخنان آنان مطابق حقیقت است.

وی ادامه داد: این‌گونه افراد لباس‌های قیمتی نمی‌پوشند و بر روی زمین از روی تکبر قدم بر نمی‌دارند.

حجت‌الاسلام مهاجریان‌مقدم با اشاره به اینکه زندگانی امام صادق‌(ع) پر از فراز و نشیب بوده افزود: توجه و عمل به هر کدام از این ویژگی‌ها می‌تواند از نشانه‌های عبادالرحمن به شمار آید.

امام جمعه طبس در ابتدای خطبه دوم ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوا و پرهیزکاری اظهار داشت: از نشانه‌های انسان‌های با تقوا آنست که چشم‌های خود را از آنچه خداوند به آنان حرام کرده فرو می‌بندند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به سبک زندگانی امام صادق‌(ع) افزود: استفاده بهینه از فرصت‌ها و توسعه دانش و علوم تنها یکی از درس‌هایی است که می‌توانیم از این امام معصوم فرا‌بگیریم.

امام جمعه طبس با اشاره به سقوط هواپیمای مسافربری تهران طبس ضمن تشکر از مردم به خاطر برگزاری مجالس ختم اظهار داشت: انتظار می‌رود که سازمان هواپیمایی و همچنین شرکت سپاهان از مردم و بالاخص حادثه دیدگان عذرخواهی نموده و مسئولان مربوطه مقصران احتمالی را به عموم مردم معرفی نمایند.

روز صنعت دفاعی، هفته دولت، روز داروسازی، ولادت حضرت معصومه‌(س) و پیش رو بودن آغاز هفته کرامت از جمله مناسبت‌هایی بود که حجت‌الاسلام مهاجریان‌مقدم امام جمعه طبس به آن‌ها اشاره و راجع به هر کدام توضیحاتی را ارائه نمود.

همچنین قابل ذکر است به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق‌(ع) آقای آتش‌فراز از مداحان محترم شهرمان دقایقی را به ذکر مصیبت و مدیحه‌سرایی این امام همام پرداخته و حال و هوای خاصی را به نماز عبادی سیاسی امروز بخشید.

12 دیدگاه برای نوشته «سازمان هواپیمایی و شرکت سپاهان از مردم عذرخواهی کنند»

 1. تا وقتی مدیر اداره راه و شهر سازی طبس که نماینده وزارت راه و ترابری است و باید به ارائه مشکلات جاده ای و ریلی و هوایی طبس به وزارتخانه مطبوعش باشد ، یک جوان … است توقعی از از کاهش تلفات جاده ای در طبس نمیتوان داشت . ایشان اگر با آن همه اعتراضات نسبت به وضعیت بد هواپیمای طبس یکبار درست به وزارتخانه مافوقش اعتراض می کرد این اتفاق نا گوار نمی افتاد . الان هم وضعیت جاد های طبس مشخصه و هم وضعیت واگنهای قطار طبس به مشهد .

 2. ای کاش همین قدر که همه به سقوط یک هواپیما توجه دارن و اینقدر رسانه ای میکنن ، به اندازه یک ارزن هم نگاهی به آمار کشته های سوانحه جادهای کنن!!!! آمار کشته های هوایی از انقلاب تا به حال فقط حدود ۱۶۰۰ نفر بوده(حدود ۳۵ سال) در حالی که آمار کشته های کل تصادفات در سال (در سال) حدود ۲۰۰۰۰ نفر (بیست هزار ادم)

 3. “ماساتاکا شیمیزو ” رییس شرکت نیروی برق توکیو و مدیران ارشد این شرکت که مالک و مدیر یکی از نیروگاه های برق بودند در برابر روستاییان آسیب دیده حاضر شدند و در برابرشان به خاک افتاده و بابت قصورهایی که در اداره نیروگاه داشتند‌، عذرخواهی کردند! این در حالی است که مشکلات به وجود آمده در نیروگاه بر اثر زلزله ای ۹ ریشتری و سونامی سهمگین پس از آن که در تاریخ بی نظیر بود رخ داد.

  درحالیکه یک عامل به ظاهر طبیعی موجب اون انفاقات شد اما بزرگترین مسئولان مربوطه اومدند و از مردمش عذرخواهی کردند و به خاک افتادند.. اما اینجا چی؟؟؟!

  نماینده مجلسمون داره میگه ما قبلا گفتیم هواپیما نقص فنی داره!! چندین مسئول دیگه نطق کردند ک ما میدونستیم هواپیما ایراد داره.. اما با همه ی اینها دریغ از یک عذرخواهی درست و درمون ک بتونه حداقل موجب تسکین دل داغدیده ها بشه. آی مردم ببینید تفاوت ها را.. ما نمیگیم مرغ همسایه غازه فقط میگیم از ماست که بر ماست..

  1. الان اگر به خاک هم بیافتند نمیتوانند یک روز غیبت مهندس شکیبی در طبس رو جبران کنند . بجای این حرفها بروند جاده ها رو دو بانده کنند و قطار طبس رو عوض کنند که همه می نالند .

  2. آقای مهاجریان عزیز از وضعیت بد جاد ه های طبس هم مطلبی عنوان بکنید که مسئولین طبس خوابند و همه میترسن به طبس بیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.