اجرای ۴۲ برنامه شاخص هفته بسیج در طبس

به گزارش طبس نیوز، سرهنگ دوم پاسدار علی خبازی ،دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته بسیج شهرستان طبس در نشست خبری بزرگداشت ۴۲ سالگرد هفته بسیج گفت :نام بسیج یاد آور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ماست ،نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقانا از برکات و الطاف جلیله خداوند تعالی بود و یا این که بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق است.

خبازی گفت : هفته بسیج فرصت خوبی برای روز ها و روز های پس از آن است ،روز هایی که بسیجیان بازمانده که نه،بازگشته از معراج ،نه تنها قدر ندیدند بلکه برصدر نشستند،که گاه طعنه شنیدند و به حاشیه نیز رانده شدند.

وی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری در رابطه با بسیج و تفکر بسیجی افزود:باید تفکر بسیجی در تمام ارکان جامعه و کشور طنین انداز شود و اگر کشوری اینگونه شد یقینا از توطئه های دشمن در امان خواهد ماند.

️خبازی اشاره کرد :شعار محوری این هفته (بسیج پاره تن مردم) است که از تاریخ ۲۹ آبان شروع و تا ۵ آذر ادامه خواهد داشت.

️وی عنوان داشت : با توجه به شعار امسال هفته بسیج ،غاطبه های برنامه های این هفته برمحور خدمت به مردم و برنامه های مردمی است که در زمینه های مختلف از جمله کمک های مومنانه و گروه های جهادی خواهد بود.

️دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته بسیج شهرستان طبس خاطر نشان کرد : سه موضوع جهت اجرای برنامه های هفته بسیج در نظر گرفته شده است که موضوع اول شرایط کرونایی شهرستان است که برنامه ها با توجه به قرمز بودن وضعیت این بیماری ، با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار خواهد.

️خبازی گفت :توجه به آسیب ها و تهدیدات موجود در جامعه و ترویج و تبیین تفکر بسیجی در جامعه و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای بسیجی در این هفته از موضوعاتی است که در اجرای برنامه مد نظر قرار گرفته است.

️وی افزود : دیدار با امام جمعه ، برگزاری چهاردهمین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه،اردوهای جهادی ،یادواره شهدا،مسابقات ورزشی،افتتاح کارگاه های مشاغل خانگی و رزمایش شکوه اقتدار از جمله برنامه های شاخص بزرگداشت ۴۲ سالگرد هفته بسیج در شهرستان طبس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =