ارسال پیامک خوشامدگویی به امارات،مصداق بارز جرم است

ارسال پیامک خوشامدگویی به امارات،مصداق بارز جرم است

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد کریم عابدی نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به پیامک‌های ارسال شده یکی از اپراتورهای تلفن همراه به خبرنگاران در سفر به جزیره ابوموسی ،به باشگاه خبرنگااران گفت:ارسال چنین پیامک‌هایی جرم است و دستگاه های مرتبط باید با این شرکت برخورد کنند.
وی با تاکید بر این که معاونت حقوقی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین دادستان باید علیه این اپراتور تلفن همراه اعلام جرم کنند، افزود: مدعی‌العموم باید با قاطعیت علیه این شرکت اعلام جرم و از تکرار چنین اقدامات شبهه انگیزی جلوگیری کند.

عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه اظهار داشت: این اقدام یک اپراتور تلفن همراه مصداق بارز جرم بوده و موجب سوءاستفاده کشورهایی می شود که چنین ادعاهای واهی را مطرح می‌کنند.

گفتنی است؛اپراتور تلفن همراه ایرانسل روز چهارشنبه گذشته در پیامکی به گوشی تعدادی از خبرنگاران اعزامی به جزیره ابوموسی، ورود آنان به این جزیره را تحت عنوان “ایرانسل امیدوار است سفر خوشی داشته باشید و آرزوی اقامتی امن در امارات متحده عربی برای شما دارد”، خوشامد گفته بود.

این اقدام در حالی صورت گرفت که سران این کشور کوچک در سواحل جنوبی خلیج‌فارس ادعاهایی واهی مبنی بر مالکیت بر این جزیره مطرح کرده و چندی پیش نسبت به سفر استانی محمود احمدی‌نژاد به این جزیره واکنش‌های بسیار تندی نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =