اولویت‌های نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی+اسامی کامل – طبس نیوز

اولویت‌های نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی+اسامی کامل

اولویت‌های نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی+اسامی کامل

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بر اساس گزارش بدوی شعب ۱۵گانه برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی و اصل نود قانون اساسی، تعداد متقاضیان عضویت در کمیسیون‌های تخصصی مجلس به ترتیب بیشترین متقاضی به شرح ذیل است:

 

۱-کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

اولویت اول ۴۴نفر، اولویت دوم ۱۷نفر

 

۲-کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

 

اولویت اول ۴۰نفر، اولویت دوم ۱۷نفر

 

۳-کمیسیون صنایع و معادن

 

اولویت اول ۳۴نفر، اولویت دوم ۲۸نفر

 

۴-کمیسیون انرژی

 

اولویت اول ۲۷نفر، اولویت دوم ۲۳نفر

 

۵-کمیسیون آموزش و تحقیقات

 

اولویت اول ۲۶نفر، اولویت دوم ۲۶نفر

 

۶-کمیسیون اقتصادی

 

اولویت اول ۲۴نفر، اولویت دوم ۲۸نفر

 

۷-کمیسیون عمران

 

اولویت اول ۲۳نفر، اولویت دوم ۲۵نفر

 

۸-کمیسیون بهداشت و درمان

 

اولویت اول ۱۷نفر، اولویت دوم ۱۰نفر

 

۹-کمیسیون کشاورزی

 

اولویت اول ۱۶نفر، اولویت دوم ۱۳نفر

 

۱۰-کمیسیون اجتماعی

 

اولویت اول ۱۴نفر، اولویت دوم ۱۷نفر

 

۱۱-کمیسیون فرهنگی

 

اولویت اول ۸نفر، اولویت دوم ۲۱نفر

 

۱۲-کمیسیون قضایی و حقوقی

 

اولویت اول ۸نفر، اولویت دوم ۷نفر

 

۱۳-کمیسیون اصل نود

 

اولویت اول ۳نفر، اولویت دوم ۵نفر

 

۱۴-کمیسیون شوراها

 

اولویت دوم ۸نفر

 

لیست کامل درخواست‌های نمایندگان مجلس برای عضویت در کمیسیون‌های تخصصی به شرح ذیل است:

 

* متقاضیان عضویت در کمیسیون آموزش و تحقیقات(اولویت اول)

۱- عباس مقتدایی از  اصفهان

۲- عبدالوحید فیاضی از نور  محمود آباد

۳- قاسم احمدی لاشکی  از نوشهر و چالوس

۴- زهره طیب‌زاده نوری از تهران شمیرانات، ری و اسلامشهر

۵- لاله افتخاری از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۶- اسفندیار اختیاری کسنویه از زرنشنیان یزد

۷- علی‌رضا منادی سفیدان از تبریز اسکو و آذرشهر

۸- عیسی‌‌زاده از میاندوآب شاهین دژ و تکاب

۹- زارعی از تهران، شمیرانات، ری و اسلام شه

۱۰- هروی از قائنات

۱۱- نگهبان سلامی از خواف و رشتخوار

۱۲- آقا تهرانی از تهران شمیرانات ری و اسلام شهر

۱۳- خانلری از ارامنه شمال

۱۴- حداد عادل از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۵- پژمان فر از مشهد و کلات

۱۶- صابری از رامیان و آزاد شهر

۱۷- نبویان از تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر

۱۸- چهاردولی از ملایر

۱۹- زاهدی از کرمان و راور

۲۰- سلطانی از رزن

۲۱- بشیری از پاکدشت

۲۲- کوچک‌زاده از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۲۳- منظر توکلی از بافت، رابر و ارزوئیه

۲۴- جعفری از بجنورد، مانه، سملقان جاجرم و گرمه

۲۵- خسروی سهل آبادی از تربت حیدریه، مه و لات و زاوه

۲۶- عبادی از بیرجند و درمیان

**متقاضیان عضویت در کمیسیون آموزش و تحقیقات (اولویت دوم)

۱- طاهری از گرگان و آق قلا

۲- شفیعی از ممسنی و رستم

۳- ایرانپور از مبارکه

۴- سلیمانی از تهران، شمیارنات ری و اسلامشهر

۵- حسینی از زابل، زهک و هیرمند

۶- قائدرحمت از دورود و ازنا

۷- بزرگواری از کهگیلویه و بهمئی و چرام

۸- سلیمی از محلات و دلیجان

۹- عزیزی فارسانی از اردل، فارسان، کوهرنگ، و بخش کیار

۱۰- محمد صادقی از کازرون

۱۱- فریدونی از فیروز آباد – قیر و کارزین و فراشبند

۱۲- هاشم زهی از نهبندان و سربیشه

۱۳- جعفرپور از لارستان، خنج و گراش

۱۴- جمیری از بوشهر، دیلم و گناوه

۱۵- مروی از نیشابور و تخت جلگه

۱۶- یحیی‌زاده فیروز آباد از تفت و میبد

۱۷- جراره از بندر عباس، قشم حاجی آباد، ابوموسی و خمیر

۱۸- خان محمدی خرمی از ابهر و خرمدره

۱۹- عمرانی از سمیرم

۲۰- فیروز از نطنز و قمصر

۲۱- احمدی از داراب و رین دشت

۲۲- شهریاری از زاهدان

۲۳- مطهری از زاهدان

۲۴- افضلی‌فرد از اردبیل، نیر و نمین

۲۵- رستمیان از دامغان

۲۶- مرادی از سنندج، دیواندره و کامیاران

** متقاضیان عضویت در کیمسیون اجتماعی(اولویت اول)

۱- علیمردانی از زنجان و طارم

۲- عیسی‌زاده از میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

۳- کاشانی از زاهدان

۴- مظفر از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۵- طلا از تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر

۶- محجوب از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۷- عبدی از خرم آباد و دوره

۸- قائدرحمت از دورود و ازنا

۹- رحمان دوست از  تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۰- مصری از کرمانشاه

۱۱- باهنر از تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر

۱۲- عزیزی از شیروان

۱۳- صلاحی از تفرش و آشتیان

۱۴- عارفی از جیرفت و عنبر آباد

**متقاضیان عضویت در کمیسیون اجتماعی(اولویت دوم)

۱- خضری از پیرانشهر و سردشت

۲- احمدی لاشکی از نوشهر و چالوس

۳- موسی اصل از گرمی

۴- حسینی از میانه

۵- تامینی لیچایی از رشت

۶- رزم از کرمانشاه

۷- علی لو از شبستر

۸- صابری از رامیان و آزادشهر

۹- نوروزی از علی‌آباد کتول

۱۰- احمدی از کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور

۱۱- ابوترابی از نجف آباد، تیران و کرون

۱۲- پورفاطمی از دشتی و تنگستان

۱۳- دوات‌گری از مراغه، عجبشیر، سراجو و قلعه چای

۱۴- اردشیر لاریجانی از قم

۱۵- خجسته از همدان و فامنین

۱۶- کامران دستجردی از اصفهان

۱۷- نوری از شوش

*متقاضیان عضویت در کمیسیون اقتصادی(اولویت اول)

۱- میر محمدی از گلپایگان و خوانسار

۲- رجبی از مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه

۳- فتحی‌پور از کلیبر، خداآفرین و هوراند

۴- صرامی فروشانی از خمینی شهر

۵- کریمیان از مریوان و سروآباد

۶- بهمئی از سراب

۷- علیپور از ماکو چالدران، شوط و پلدشت

۸- حقیقت‌پور از اردبیل، نیر و نمین

۹- خصوصی‌ثانی از صومعه سرا

۱۰- احمدی از مهاباد

۱۱- شیری علی آبادی از هشترود و چاراویماق

۱۲- ندیمی از لاهیجان و سیاهکل

۱۳- حسین‌زاده بحرینی از مشهد و کلات

۱۴- حسن نژاد از مرند و جلفا

۱۵- مددی از میانه

۱۶- یحیی زاده فیروزآبادی از تفت و میبد

۱۷- پور ابراهیمی داورانی از کرمان و راور

۱۸- نکو از رباط کریم و بهارستان

۱۹- رجایی باغ سیایی از گناباد و بجستان

۲۰- عاشوری قلعه رودخانی از قومن و شفت

۲۱- شکری از طوالش، رضوانشهر و ماسال

۲۲- حکیمی از رودبار

۲۳- زارع از آباده و بوانات و خرم بید

۲۴ – بیگی از میاندوآب شاهین دژ و تکاب

* متقاضیان عضویت در کمیسیون اقتصادی(اولویت دوم)

۱- جهانگیزاده از ارومیه

۲- احمدی از دهلران، دره شهر و آبدانان

۳- حسینی از قائمشهر، سواد کوه و جویبار

۴- زمانیان دهکردی از شهرکرد

۵- دهقانی از ورزقان و خاروانا

۶- زارعی از بویر احمد و دنا

۷- علی‌پور از قائمشهر ، سواد کوه و جویبار

۸- اسماعیلی از زنجان و طارم

۹- اربابی از شهرکرد

۱۰- خسته بند بندرانزلی

۱۱- عبداللهی از ماه‌نشان و ایجرود

۱۲- نادران از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۳- قاضی پور از ارومیه

۱۴- مصباحی مقدم از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۵- نجف ‌نژاد از بابلسر و فریدونکنار

۱۶- رهبری از رودسر و املش

۱۷- قوامی از اسفراین

۱۸- قادری از شیراز

۱۹- کاتب از گرمسار و آرادان

۲۰- ثروتی از بجنورد، مانه، سلمقان، جاجرم و گرمه

۲۱- موسی لارگانی از فلاورجان

۲۲- نوری قزلجه از بستان آباد

۲۳- امامی از گرگان و آق قلا

۲۴- روبرت بیگلریان ارامنه جنوب

۲۵- بیگلری از سنقز و بانه

۲۶- باهنر از تهران، شمیرانات ری و اسلامشهر

۲۷- اسداللهی از تربت جام تایباد و باخزر

۲۸- بهمئی از رامهرمز و رامشیر

**متقاضیان عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی (اولویت اول)

۱- جهانگیزاده از ارومیه

۲- محسن ثانی از سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب

۳- افخمی از ملکان

۴- اسماعیلی از زنجان

۵- شجاعی از ساری و میان دورود

۶- حسینی از قزوین آبیک و البرز

۷- شفیعی از ممسنی و رستم

۸- دستغیب از شیراز

۹- حسینی از قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

۱۰- رسایی از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۱- سادات ابراهیمی از شوشتر و گتوند

۱۲- سبحانی‌نیا از نیشابور و تخت جلگه

۱۳- حسینی از زابل ، زهک و هیرمند

۱۴- شوشتری از قوچان و فاروج

۱۵- جوکار از یزد و صدوق

۱۶- رضایی از خمین

۱۷- آلیا از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۸– حیدرپور شهرضایی – عوض – شهر رضا و دهاقان

۱۹- کوثری از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۲۰- خدایی سوری از دلفان و سلسله

۲۱- پور مختار از بهار و کبودرآهنگ

۲۲- جلالی از شاهرود و میامی

۲۳- منصوری از کاشان، آران و بیدگل

۲۴- آشوری تازیانی از بندر عباس، قشم حاجی آباد، ابوموسی و خمیر

۲۵- آقا محمدی از خرم آباد و دوره

۲۶- بخشایش اردستانی از اردستان

۲۷- بروجردی از بروجرد

۲۸- سنایی از نهاوند

۲۹-کریمی‌قدوسی از مشهد

۳۰-دارایی از اندیمشک

۳۱-نقوی حسینی از ورامین

۳۲نعیمی از آستارا

۳۳-ناصری از بابل

۳۴-رهبر از تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۳۵-احمدی از کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور

۳۶-آصفری از حسن-اراک، کمیجان و خنداب

۳۷-دوات‌گری از مراغه، عجبشیر، سراجو و قلعه‌چای

۳۸-افضلی‌فرد از اردبیل، نیر و نمین

۳۹-کامران دستجردی از اصفهان

۴۰-مرادی از سنندج، دیواندره و کامیاران

**متقاضیان عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی(اولویت دوم)

۱-کیایی نژاد – مفید- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

۲-نوباوه وطن-بیژن-تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۳-تابش-محمدرضا-اردکان

۴-سالک‌کاشانی-احمد-اصفهان

۵-فتاحی-حسین-شهر بابک

۶-طلا- حسین-تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۷-هروی-جواد-قائنات

۸-مظفر- حسین- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۹-جلیلیان-علی-اسلام‌آباد غرب و دالاهو

۱۰-کوچکی نژادارم ساداتی – جبار- رشت

۱۱-بذرپاش-مهرداد- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۲-اکبریان-عزیز- کرج

۱۳-درویش‌پور-حجت‌الله-ایذه و باغملک

۱۴-زاهدی-محمدمهدی-کرمان وراور

۱۵-سودانی-ناصر-اهواز و باوی

۱۶-بشیری-فرهاد-پاکدشت

۱۷-مصری-عبدالرضا-کرمانشاه

**متقاضیان عضویت در کمیسیون انرژی(اولویت اول)

۱-حیدری طیب-سیدسعید-کرمانشاه

۲-سامری-عبدالله-خرمشهر وجزیره مینو

۳-میرکاظمی-سید مسعود-تهرانع شمیرانات، ری و اسلامشهر

۴-صالحی نسب- نصار- دشت آزادگان و هویزه

۵-نجابت- حسین- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۶-جعفری بنه خلخال- جلیل- خلخال و کوثر

۷-بنی‌هاشمی چهارم -سید هاشم – مشهد و کلات

۸-سعدون زاده – جواد – آبادان

۹-فریدونی – نادر – فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند

۱۰-انصاری -محمدسعید-آبادان

۱۱-جمیری-عبدالکریم-بوشهر، دیلم و گناوه

۱۲-احمدی-موسی-دیر،کنگان و جم

۱۳-موسوی-سیدموسی-لامرد و مهر

۱۴-مروی – علی- نیشابور و تخت جلگه

۱۵-امیری‌خامکانی- حسین-زرند و کوهبنان

۱۶-درویش‌پور-حجت‌الله- ایذه و باغملک

۱۷-سودانی-ناصر-اهواز و باوی

۱۸-موسوی-سیدشکرخدا-اهواز باوی

۱۹-بیگلریان- روبرت- ارامنه جنوب

۲۰-تمیمی-عبدالله- شادگان

۲۱-سجادی – احمد- فریمان،سرخس، احمدآباد و رضوی

۲۲-سلطانی-امیرعباس – بروجن

۲۳-ذوالانوار-سیدحسین- شیراز

۲۴-دهدشتی-سیدحسین-آبادان

۲۵-موسوی‌نژاد- سید مهدی – دشتستان

۲۶-آقاجری-حبیب-بندماهشهر، امیدیه و هندیجان

۲۷-بهمئی-شمس‌اله-رامهرمز و رامشیر

**متقاضیان عضویت در کمیسیون انرژی(اولویت دوم)

۱-میرمحمدی- سیدمحمد حسین- گلپایگان و خوانسار

۲-صادقی- ضرغام- شیراز

۳-صرامی فروشانی- محسن- خمینی شهر

۴-کریمیان- امید- مریوان و سروآباد

۵-سقایی- محمد- نی ریز و استهبان

۶-زارعی- علی اصغر- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۷-حسینی- سیدشریف- اهواز و باوی

۸-مره صدق- سیامک- کلیمیان

۹-تاج گردون- غلامرضا- گچساران و باشت

۱۰-سبحانی نیا- حسین- نیشابور و تخت جله

۱۱-ندیمی- ایرج- لاهیجان و سیاهکل

۱۲-منصوری بیدکانی- مجید- لنجان

۱۳-ملکشاهی- الهیار- کوهدشت

۱۴-جوکار- محمدصالح- یزد و صدوق

۱۵-کائیدی- علی- پلدختر و ملاوی

۱۶-میرمرادزهی- هدایت الله- سراوان، سیب و سوران و زابلی

۱۷-آقامحمدی- ابراهیم- خرم آباد و دوره

۱۸-حسین زاده- عبدالکریم- نقده و اشنویه

۱۹-نعمتی- بهروز- اسدآباد

۲۰-دامادی- محمد- ساری و میان دورود

۲۱-کارخانه- ابراهیم- همدان و فا منین

۲۲-نظری مهر- محمدجواد- کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان

۲۳-آقاجری- حبیب- بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان

**متقاضیان عضویت در کمیسیون برنامه‌وبودجه(اولویت اول)

۱-صادقی- ضرغام- شیراز

۲-احمدی- علی محمد- دهلران، دره شهر و آبدانان

۳-زمانیان دهکردی- سیدسعید- شهرکرد

۴-رحمتی- رجب- تاکستان

۵-اسفنائی- محمدعلی- فریدن، فریدونشهر و چادگان

۶-غضنفرآبادی- موسی- بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

۷-عبدالله زاده- محمدعلی- فردوس، طبس، بشرویه و سرایان

۸-اربابی- محمدسعید- ایرانشهر، سرباز، دلگان

۹-سقایی- محمد- نی ریز و استهبان

۱۰-عبداللهی- رضا- ماه نشان و ایجرود

۱۱-نادران- الیاس- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۲-تابش- محمدرضا- اردکان

۱۳-نجف نژاد- مقداد- بابلسر و فریدونکنار

۱۴-مصباحی مقدم- غلامرضا- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۵-رهبری- محمدمهدی- رودسر و املش

۱۶-قاضی زاده هاشمی- سیدامیرحسین- مشهد و کلات

۱۷-تاج گردون- غلامرضا- گچساران و باشت

۱۸-قوامی- هادی- اسفراین

۱۹-قادرمرزی- حامد- قره و دهگلان

۲۰-محمدی- داوود- قزوین، آبیک و البرز

۲۱-حسن‌پور بیگلری- شهباز- سیرجان و بردسیر

۲۲-موسوی- سیدمحمدعلی- خدابنده

۲۳-باقری- محمد- بناب

۲۴-سلیمی- علیرضا- محلات و دلیجان

۲۵-کولویند- محمدجواد- کرج

۲۶-کوچکی نژاد ارم ساداتی- جبار- رشت

۲۷-امیرآبادی فراهانی- احمد- قم

۲۸-کاتب- غلامرضا- گرمسار و آرادان

۲۹-قادری- جعفر- شیراز

۳۰-ثروتی- موسی الرضا- بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه

۳۱-عثمانی- محمدقسیم- بوکان

۳۲-عزیزی- قاسم- شازند

۳۳-موسوی لارگانی- سیدناصر- فلاورجان

۳۴-نیازآذری- حسین- بابل

۳۵-یوسفیان ملا- عزت الله- آمل

۳۶-هاشمی نخل ابراهیمی- سیدعبدالکریم- میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

۳۷-توکلی- احمد- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۳۸-حاجی دلیگانی- حسین علی- شاهین شهر، میمه و برخورا

۳۹-امامی- عیسی- رگان و آق قلا

۴۰-جلیلی- اسماعیل- مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل

۴۱-جعفرزاده ایمن آبادی- غلامعلی- رشت

۴۲-محمدزاده- حسین- درگز

۴۳-اسداللهی- غلامرضا- تربت جام، تایباد و باخرز

۴۴-خجسته- امیر- همدان و فامنین

**متقاضیان عضویت درکمیسیون برنامه و بودجه(اولویت دوم)

۱-اسماعیل نیا- محمد- کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

۲-جعفری بنه خلخال- جلیل- خلخال و کوثر

۳-احمدی- عثمان- مهاباد

۴-گروسی- حسین- شهریار، قدس و ملارد

۵-علوی- سیداحسن- سنندج، دیواندره و کامیاران

۶-شوشتری- هادی- قوچان و فاروج

۷-حسین‌زاده بحرینی- محمدحسین- مشهد و کلات

۸- حسن نژاد- محمد- مرند و جلفا

۹-حیدرپور شهرضایی- عوض- شهرضا و دهاقان

۱۰-پورمختار- محمدعلی- بهار و کبودرآهنگ

۱۱-پشنگ- حمیدرضا- خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین

۱۲-آقایی مغانجوقی- علی اکبر- سلماس

۱۳-هاشمی- سیدمهدی- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۴-پورابراهیمی داورانی- محمدرضا- کرمان و راور

۱۵-حسینی صدر- مؤید- خوی و چایپاره

۱۶-رجایی باغسیایی- محمد- گناباد و بجستان

۱۷-بائوج لاهوتی-مهرداد- لنگرود

**متقاضیان عضویت در کمیسیون بهداشت و درمان(اولویت اول)

۱-خضری- رسول- پیرانشهر و سردشت

۲-عالی- حلیمه- زابل، زهک و هیرمند

۳-تأمینی لیچایی- حسن- رشت

۴-مره صدق- سیامک- کلیمیان

۵-مرندی- سیدعلیرضا- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۶-کائیدی- علی- پلدختر و ملاوی

۷-عزیزی فارسانی- حمیدرضا- اردل، فارسان، کوهرنگ و بخش کیار

۸-محمدصادقی- شاهین- کازرون

۹-هاشم‌زهی- مراد- نهبندان و سربیشه

۱۰-آریایی نژاد- احمد- ملایر

۱۱-میرگلوی بیات- شهلا- ساوه و زرندیه

۱۲-فتاحی- عابد- ارومیه

۱۳-پزشکیان- مسعود- تبریز، اسکو و آذرشهر

۱۴-عباسی- سلیمان- گنبدکاووس

۱۵-شهریاری- حسینعلی- زاهدان

۱۶-منوچهری- نعمت الله- پاوه، جوانرود، ثلاث بابجانی و روانسر

۱۷-رستمیان- عبدالرحمن- دامغان

**متقاضیان عضویت در کمیسیون بهداشت و درمان(اولویت دوم)

۱-رضایی کوچی- محمدرضا- جهرم

۲-رجبی- عبدالکریم- مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‌تپه

۳-طبیب زاده نوری- زهره- تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۴-علیمردانی- محسن- زنجان و طارم

۵-کاشانی- ناصر- زاهدان

۶-قربانی- محمدحسین- آستانه اشرفیه

۷-عبدی- ایرج- خرم آباد و دوره

۸-موسوی- سیدموسی- لامرد و مهر

۹-محبی- محمدابراهیم- سنقر و کلیایی

۱۰-صلاحی- عباس- تفرش و آشتیان

**متقاضیان عضویت در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور (اولویت اول)

هیچ یک از نمایندگان به عنوان اولویت اول این کمیسیون را انتخاب ننموده است.

**متقاضیان عضویت در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور (اولویت دوم)

۱- افخمی – شهروز – ملکان

۲- آرامی – منصور – بندرعباس، قشم حاجی‌آباد، ابوموسی و خمیر

۳- آریایی‌نژاد – احمد – ملایر

۴- دهقانی نقندر – محمد- چناران، طرفبه

۵- فتاحی – عابد – ارومیه

۶- جباری – احمد – بندر لنگه، بستک و پارسیان

۷- سبحانی فر – رمضانعلی – سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب

۸- برومند داشقاپو – حبیب – پارس آباد و بیله سوار

**متقاضیان عضویت در کمیسیون صنایع و معادن (اولویت اول)

۱- حسینی – سید هادی – قائمشهر،‌سوادکوه و جویبار

۲- دهقانی – الله‌وردی – ورزقان و خاروانا

۳- زارعی – غلام محمد – بویر احمد و دنا

۴- اسماعیلی – داریوش – سروستان، خرامه و کوار

۵- قاضی‌پور – نادر – ارومیه

۶- پیر مؤذن – کمال‌الدین – اردبیل، نیر و نمین

۷- حسینی – سید شریف – اهواز و باوی

۸- فتاحی – حسین – شهربابک

۹- قرانی – محمد حسین – آستانه اشرفیه

۱۰- عباسپور – روح‌الله – بوئین زهرا

۱۱- گروسی – حسین – شهریار، قدس و ملارد

۱۲- سلیمانی – محمد – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۳- منصوری بیدکانی – مجید – لنجان

۱۴- آذین – حسین – رفسنجان و انار

۱۵- علی‌لو – علی – شبستر

۱۶- هاشمی – سید عنایت‌الله – سپیدان

۱۷- بذرپاش – مهرداد – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۸- بیاتیان – سید محمد – بیجار

۱۹- زارع زاده مهریزی- دخیل عباس – مهریز، بافق ، ابرکوه و خاتم

۲۰- نوروزی – رحمت‌الله – علی‌آباد کتول

۲۱- سعیدی – محمد اسماعیل – تبریز، اسکو آذرشهر

۲۲- اکبریان – عزیز- کرج

۲۳- جراره – ابوالقاسم – بندرعباس، قشمت حاجی‌آباد، ابوموسی و خمیر

۲۴- حسینی صدر – مؤید – خوی و چایپاره

۲۵- خان محمدی خرمی – محمدرضا – ابهر و خرمدره

۲۶- نعمتی – بهروز – اسدآباد

۲۷- فولادگر – حمیدرضا – اصفهان

۲۸- بیگلری – محسن – سقز و بانه

۲۹- پورفاطمی – سید محمد مهدی – دشتی و تنگستان

۳۰ – رحمانی – رضا

۳۱- سبحانی فر – رمضانعلی – سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب

۳۲- طاهری – الیاس – اقلید

۳۳- کارخانه – ابراهیم – همدان و فامنین

۳۴- نظری مهر – محمد جواد – کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان

**متقاضیان عضویت در کمیسیون صنایع و معادن (اولویت دوم)

۱- فرهنگی – محمد حسین – تبریز، اسکو و آذرشهر

۲- اسفنانی – محمد علی – فریدن، فریدونشهر و چادگان

۳- عبدالله‌زاده – محمد علی – فردوس، طبس، بشرویه و سرایان

۴- اختیاری کسنویه یزد – اسفندیار – زرتشتیان

۵- بهمنی – مهناز – سراب

۶- علی‌پور – محمد – ماکو، چالدران، شوط و پلدشت

۷- میرکاظمی – سید مسعود – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۸- شیری علی‌آبادی – غلامحسین – هشترود و چاراویماق

۹- باقری – محمد – بناب

۱۰- خانلری – کارن – ارامنه شمال

۱۱- منصوری آرانی – عباسعلی – کاشان، آران و بیدگل

۱۲- میرگلوی بیات – شهلا – ساوه و زرندیه

۱۳- هاشمی نخل ابراهیمی – سید عبدالکریم – میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد

۱۴- رجائی – عباس – اراک، کمیجان خنداب

۱۵- امیری خامکانی – حسین – زرند و کوهبنان

۱۶- حاجی دلیگانی – حسین علی – شاهین شهر، میمه و برخوار

۱۷- موسوی – سید شکر خدا – اهواز و باوی

۱۸- جلیلی – اسماعیل – مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل

۱۹- ناصری – علی اکبر – بابل

۲۰- عاشوری قلعه رودخانی – ناصر – فومن و شفت

۲۱- آصفری – محمد حسن – اراک، کمیجان خنداب

۲۲- سلطانی – امیر عباس – بروجن

۲۳- محمدزاده – حسین – درگز

۲۴- پاپی‌زاده بالنگان – عباس – دزفول

۲۵- حکیمی – عطاالله – رودبار

۲۶- عزیزی – عبدالرضا – شیروان

۲۷- خسروی – علیرضا – سمنان و مهدیشهر

۲۸- آقاجری – حبیب – بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان

**متقاضیان عضویت در کمیسیون عمران (اولویت اول)

۱- رضایی کوچی – محمدرضا – جهرم

۲- فرهنگی – محمد حسین – تبریز، اسکو و آذرشهر

۳- علی پور خنکداری – کمال – قائمشهر ، سوادکوه و جویبار

۴- حسینی – سید بهلول – میانه

۵- فلاحی باباجان – عباس – اهر و هریس

۶- خسته بند – حسن – بندر انزلی

۷- جلیل سر قلعه – مجید – لردگان

۸- علوی – سید حسن – سنندج، دیواندره و کامیاران

۹- آرامی – منصور – بندرعباس، قشم حاجی‌آباد، ابوموسی و خمیر

۱۰- پشنگ – حمیدرضا، خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

۱۱- بت کلیا – یوناتن – اشوریان و کلدانی

۱۲- آقایی مغانجوقی – علی اکبر سلماس

۱۳- هاشمی – سید مهدی – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۴- حسین زاده – عبدالکریم – نقده و اشنویه

۱۵- جباری – احمد – بندل لنگه، بستک و پارسیان

۱۶- قیمی – احمد علی – بهشهر، نکا و گلوگاه

۱۷- فیروزی – محمد – نطنز و قمصر

۱۸ – احمدی – نبی‌الله – داراب و زرین دشت

۱۹- دامادی – محمد – ساری و میان‌دورود

۲۰ – محبی – محمد ابراهیم – سنقر و کلیایی

۲۱- خسروی – علیرضا – سمنان و مهدیشهر

۲۲- باثوج لاهونی – مهرداد – لنگرود

۲۳- شریعتی – محمد باقر

**متقاضیان عضویت در کمیسیون عمران(اولویت دوم)

۱- اسماعیلی – داریوش – سروستان، خرامه و کوار

۲- حسینی – فتح‌الله – قصر شیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب

۳- جدگال – یعقوب – چابهار،‌نیکشهر و کنارک

۴- خصوصی ثانی – حمیدرضا – صومعه‌سرا

۵- پیر مؤذن – کمال‌الدین – اردبیل، نیر و نمین

۶- قادر مرزی – حامد – قروه و دهگلان

۷- بنی هاشمی چهارم – سید هاشم – مشهد و کلات

۸- رضایی – محمد ابراهیم – خمین

۹- خدایی سوری – حجت‌الله – دلفان و سلسله

۱۰- امیری کهنوج – محمدرضا – کهنوج، منوجان و رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

۱۱- کولیوند – محمد جواد – کرج

۱۲- امیر آبادی فراهانی – احمد – قم

۱۳- نیاز آذری – حسین – بابل

ردیف، نام خانوادگی، نام، حوزه انتخابیه

۱۴- هاشمی – سید عنایت‌الله- سپیدان

۱۵- توکلی – محمد تقی – الیگودرز

۱۶- بیانیان – سید محمد – بیجار

۱۷- چهاردولی – علی نعمت – ملایر

۱۸- عباسی – سلیمان – گنبدکاووس

۱۹- جعفرزاده ایمن آبادی – غلامعلی – رشت

۲۰- کوچک‌زاده – مهدی – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۲۱- برومندی – محمد مهدی – مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد

۲۲- بیرانوند- بهرام – بروجرد

۲۳- طاهری – الیاس – اقلید

۲۴- منوچهری – نعمت‌الله – پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر

۲۵- زارع – رحیم – اباده، بوانات و خرم بید

**متقاضیان عضویت در کمیسیون فرهنگی (اولویت اول)

۱- طاهری – سید علی – گرگان و آق‌قلا

۲- موسوی اصل – میر قسمت – گرمی

۳- کیایی نژاد – مفید – ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

۴- نوباوه وطن – بیژن – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۵- سالک کاشانی – احمد – اصفهان

۶- جعفرپور – جمشید – لارستان، خنج و گراش

۷- آشتیانی عراقی – رضا – قم

۸- مطهری – علی – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

**متقاضیان عضویت در کمیسیون فرهنگی (اولویت دوم)

۱- مقتدایی خوراسگانی – عباس – اصفهان

۲- فیاضی – عبدالوحید – نور و محمود آباد

۳- افتخاری – لاله – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۴- حیدری طیب – سید سعید – کرمانشاه

۵- شجاعی کیاسری – سید رمضان – ساری و میان دورود

۶- حسینی – سید مرتضی – قزوین، آبیک و البرز

۷- نجابت – حسین – – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۸- دستغیب – سید احمدرضا – شیراز

۹- حداد عادل – غلامعلی – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۰- پژمان فر – نصرالله – مشهد و کلات

۱۱- نبویان – سید محمد – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۲- نکو – ابراهیم – رباط کریم و بهارستان

۱۳- سلطانی صبور – عطا‌الله – رزن

۱۴- رهبر – فاطمه – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۱۵- سجادی – احمد – فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه

۱۶- منظری توکلی – علیرضا – بافت، رابر و ارزوئیه

۱۷- جعفری – قاسم- بجنورد، مانه، سملقان، جاجروم و گرمه

۱۸- خسروی سهل‌آبادی – ابوالقاسم – تربیت حیدریه، مه و لات و زاوه

۱۹- موسوی نژاد – سید مهدی – دشتستان

۲۰- عبادی – سید محمدباقر – بیرجند و درمیان

۲۱- بیگی ئیلانلو – روح‌الله – میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب

**متقاضیان عضویت در کمیسیون قضائی و حقوقی (اولویت اول)

۱- طباطبایی نائینی – سید حمیدرضا – نائین، خور و بیابانک

۲- رزم – محمد – کرمانشاه

۳- ملکشاهی – الهیار – کوهدشت

۴- جلیلیان – علی – اسلام‌آباد غرب و دالاهو

۵- دهقانی تفندر – محمد – چناران، طرقبه

۶- اخوان بیطرف – نیره – اصفهان

۷- قره سید رومیانی – میرهادی – تبریز، اسکو و آذرشهر

۸- ابوترابی -ابوالفضل – نجف‌آباد، تیران و کرون

**متقاضیان عضویت در کمیسیون قضائی و حقوقی (اولویت دوم)

۱- جلیل سرقلعه – مجید – لردگان

۲- محمدی – داوود – قزوین، آبیک و البرز

۳- یوسفیان ملا – عزت‌الله – آمل

۴- احمدی – موسی – دیر، کنگان و جم

۵- تمیمی – عبدالله – شادگان

۶- نعیمی رز – صفر – آستارا

۷- آشتیانی عراقی – رضا – قم

**متقاضیان عضویت در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی (اولویت اول)

۱- اسماعیل‌نیا – محمد – کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد

۲- جدگال – یعقوب – چابهار، نیکشهر و کنارک

۳- امیری کهنوج – محمدرضا – کهنوج، منوجان و رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

۵- بزرگواری – سید علی محمد – کهگیلویه،‌بهمئی و چرام

۶- میر مراد زهی – هدایت‌الله – سراوان، سیب و سوران و زابلی

۷- نوری قزلجه – غلامرضا – بستان‌آباد

۸- توکلی – محمد تقی – الیگودرز

۹- رجائی – عباسی – اراک، کمیجان و خنداب

۱۰ – اسدی – یونس – مشکین شهر

۱۱- عمرانی – سکینه – سمیرم

۱۲- برومندی – محمد مهدی – مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد

۱۳- بیرانوند – بهرام – بروجرد

۱۴- پاپی‌زاده بالنگان – عباس – دزفول

۱۵- برومند داشقاپو – حبیب – پارس‌آباد و بیله سوار

۱۶- نوری – سید راضی – شوش

**متقاضیان عضویت در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی (اولویت دوم)

۱- محسنی ثانی – محمدرضا – سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب

۲- سامری – عبدالله – خرمشهر و جزیره مینو

۳- فاحی باباجان – عباس – اهر و هریس

۴- صالحی نسب – ناصر – دشت آزادگان و هویزه

۵- عالی – حلیمه – زابل، زهک و هیرمند

۶- حقیقت‌پور – منصور -اردبیل، نیر و نمین

۷- عباسپور – روح‌الله – بوئین زهرا

۸- دارابی – عبدالمحمد – اندیمشک

۹- زارع زاده مهریزی – دخیل عباس – مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

۱۰- سعیدی – محمد اسماعیل – تبریز، اسکو آذرشهر

۱۱- شکری – محمود – طوالش، رضوانشهر و ماسال

۱۲- عارفی – فرج‌الله – جیرفت و عنبر‌آباد

۱۳- شریعتی – محمد باقر

**متقاضیان عضویت در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی (اولویت اول)

۱- ابوترابی فرد – سید محمد حسن – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۲- زاکانی – علیرضا – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۳- اردشیر لاریجانی – علی – قم

متقاضیان عضویت در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی(اولویت دوم)

۱- طباطبایی نائینی – سید حمیدرضا – نائین، خور و بیابانک

۲- کوثری – اسماعیل – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۳- موسوی – سید محمد علی – خدابنده

۴- توکلی – احمد – تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر

۵- قره سید رومیانی – میرهادی – تبریز، اسکو و آذرشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =