رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی طبس منصوب شد – طبس نیوز

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی طبس منصوب شد

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی طبس منصوب شد

 به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی «محمد ناظمی» را به عنون رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: «امید است با اتکال به نیروی لایزال قادر متعال ضمن یاری گرفتن از نیروهای متعهد و متخصص، در انجام امور محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.»

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس به بیان سوابق شغلی خود پرداخت و اظهار داشت: از سال ۱۳۸۰ که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس مشغول به‌کار شده‌ام در سمت‌های معاونت اداری ـ مالی، معاونت آموزشی – دانشجویی و معاونت سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس و همچنین مدیر گروه رشته‌های زمین‌شناسی، نفت و معدن این واحد دانشگاهی انجام وظیفه کرده‌ام.

محمد ناظمی ادامه داد: علاوه بر این از حدود ۱.۵ ماه گذشته به عنوان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی کابل در کشور افغانستان مشغول فعالیت شده‌ام.

وی که متولد سال ۱۳۵۲ و اهل و ساکن طبس است، درباره مدرک تحصیلی خود نیز گفت: هم‌اکنون در حال دفاع از پایان‌نامه دوره دکتری خود در رشته زمین‌شناسی گرایش تکتونیک از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی هستم.

پیش از این سیدحمید شهابی‌فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس بود.

علاوه بر این طی احکام جداگانه‌ای از سوی فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۰ نفر از مدیران و رؤسای واحدهای دانشگاهی در سمت‌های خود ابقا شدند و یک رئیس دیگر نیز تغییر کرد.

بر این اساس صدرالدین متولی رئیس واحد نور، حسین باقری رئیس واحد نکا، محمدعلی رضایی رئیس واحد ترکمن، فرشته شاه‌محمدی مؤمنی مدیرکل هماهنگی، نظارت، سنجش و ارزیابی رشته‌های علوم پزشکی، اکبر مقصودی رئیس مرکز آموزش آباده طشک، شهرام قنبری رئیس واحد لنگرود، تقی لطیفی شیردار رئیس مرکز شیرگاه، علیرضا اقدامی معافی دبیر منطقه ۱۷، غلامحسین واعظی رئیس واحد سمنان و اسماعیل علی‌بیگی رئیس واحد گنبدکاووس در سمت‌های خود ابقا شدند.

یوسف موسائی نیز به عنوان عضو کمیته انتصابات منطقه ۱۳ منصوب شد.

همچنین با صدور احکامی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، احسان کامرانی به عنوان رئیس منطقه ۱۵ و ملک سلیمانی به عنوان رئیس منطقه ۵ دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پانزده =