سرپرست فرمانداری طبس معرفی شد

سرپرست فرمانداری طبس معرفی شد

 به گزارش خبرگزاری فارس از طبس و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان طبس، با اتمام مأموریت «عزیز بهزادی» به عنوان فرماندار طبس و با صدور ابلاغی از سوی استاندار یزد، «احمد طالبیان مقدم» بخشدار مرکزی طبس با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری طبس معرفی شد.

در ابلاغ صادره از سوی محمدرضا فلاح‌زاده استاندار یزد برای طالبیان مقدم به عنوان سرپرست فرمانداری طبس آمده است: «با عنایت به هماهنگی‌های به‌عمل آمده، به موجب این ابلاغ از تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ با حفظ پست سازمانی به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان طبس منصوب می‌شوید، امید است با توکل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولی‌عصر (عج) نسبت به انجام امور محوله در حوزه خدمتی، اهتمام لازم را مبذول فرمائید.

2 thoughts on “سرپرست فرمانداری طبس معرفی شد

  1. باسلام در طبس باید کسی فرماندار شود که اجازه ندهد حامیان فتنه و و طرفداران استکبار جهانی و مخالفان نیروهای مومن و انقلابی تقویت شوند،تقویت این افراد و حمایت از این افراد باعث می شود که تفرقه و فتنه گری در طبس زیاد شود باید از کسانی حمایت شود که مومن ، انقلابی ،ولایی و طرفدار محرومین و مستضعفین باشند و با تعصبات قومی و قبیله ای که باعث فساد و تبعیض و ظلم و ناحقی و بی عدالتی می شود به شدت مخالف باشد. چنین فرمانداری طبس نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + هفت =