لزوم صدور اعلامیه‌ای جهانی برای ممنوعیت توهین به مقدسات – طبس نیوز

لزوم صدور اعلامیه‌ای جهانی برای ممنوعیت توهین به مقدسات

لزوم صدور اعلامیه‌ای جهانی برای ممنوعیت توهین به مقدسات

طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس برای محکوم کردن ساخت فیلم اهانت‌آمیز نسبت به ساحت قدسی پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص)، در محل گلزار شهدای گمنام این دانشگاه تجمع کرده و شعار «لبیک یا رسول‌الله» سر دادند.

امام جمعه موقت طبس و مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس در این مراسم ضمن یادآوری توسعه روزافزون نورانیت اسلام در سطح جهان، این پیروزی را از برکت انقلاب اسلامی، خون شهدا، مقاومت مردم و وجود امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری دانست و اظهار داشت: آمریکا، رژیم صهیونیستی و دیگر دشمنان اسلام که قدرت روزافزون اسلام را مشاهده می‌کنند از روی ناچاری و نادانی دست به اقدامات احمقانه‌ای می‌زنند که انتشار کاریکاتورهای اهانت‌آمیز و قرآن‌سوزی از جمله این کارهاست.

حجت‌الاسلام جواد زنجانی طبسی درباره فیلم اخیر اهانت‌آمیز نسبت به پیامبر اکرم(ص) خاطرنشان کرد: سراسر این فیلم که با حمایت مالی صهیونیست‌ها ساخته شده حاوی اهانت به ساحت قدسی پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) است که این اقدامات وقیحانه نشانه ضعف و ناتوانی دشمنان اسلام به ویژه آمریکا و صهیونیست‌های جنایتکار است.

وی اضافه کرد: دشمنان اسلام اگر قدرت داشتند با بیان و منطق وارد می‌شدند، چراکه فحاشی و اهانت کار انسان‌های ضعیف، احمق و نادان است.

امام جمعه موقت طبس و مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس تصریح کرد: نه تنها این گونه اهانت‌ها نسبت به مقدسات اسلام تأثیر منفی برای اسلام ندارد، بلکه شتاب روزافزون توسعه و گسترش دین مبین اسلام در جهان را شدت می‌بخشد.

وی همچنین خواستار صدور اعلامیه‌ای جهانی مبنی بر ممنوعیت هرگونه توهین به مقدسات انسان‌ها شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − دو =