ملت ایران بار دیگر اثبات کردند پای دفاع از ارزشهای انقلاب ایستاده‌اند

ملت ایران بار دیگر اثبات کردند پای دفاع از ارزشهای انقلاب ایستاده‌اند

محمد کریم عابدی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه حضور پر شور مردم بار دیگر کلام امام و رهبری را درباره ملت ایران تفسیر کرد، افزود: حضرت امام (ره) فرمودند گواهی می دهم ملتی که امروز داریم در زمان صدر اسلام نداشتیم که حضور پررنگ مردم مویدی بر این فرموده امام (ره) است.

نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ملتی ایران این‌بار هم با هوشیاری، بصیرت و عشق به قرآن، عترت و ولایت اثبات کردند پشت سر ارزش‌های نظام و ولایت فقیه ایستاده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب متعلق به محرومان و توده ملت است، تصریح کرد: ملت ایران هرگاه احساس کنند منافعشان با تهدیدی از سوی دشمنان روبروست با حماسه آفرینی در راهپیمایی‌های بزرگ و عظیم همچون ۲۲ بهمن دشمنان را در دستیابی به اهداف شوم خود برای ضربه زدن به انقلاب مایوس خواهند کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان در مجلس هشتم، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را در شهرهای بزرگ و کوچک ایران اسلامی بی‌سابقه خواند و تاکید کرد: این حرکت عظیم نشان از هوشمندی و ولایت‌مداری ملت ایران دارد که همواره به ندای رهبر و ولی خود لبیک گفته و هر زمان که احساس کرده امنیت و اقتدار ملی‌شان مورد تهدید واقع شده پاسخی دندان شکن و کوبنده به دشمنان می‌دهند.

عابدی با تاکید بر اینکه ملت ایران حماسه ۲۲ بهمن را با دیگر در روز ۱۲ اسفند، با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های نشان خواهند داد، یادآور شد: ملت ایران همواره در تمام عرصه‌های انقلاب حضور پر رنگ و تاثیر گذار داشته و همه چیز خود را پای دفاع از انقلاب گذاشته است، به عبارتی چه در زمان جنگ سخت و دفاع مقدس و تجزیه‌طلبی آمریکا و انگلیس در اوایل انقلاب و چه در زمان جنگ نرم همچون فتنه ۸۸ و تهدیدها و تحریم‌های امروز مثلث شوم آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی پاسخ محکمی به دشمنان داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حرکتی غیر قابل انتظار نبود، ادامه داد: در زمان جنگ تحمیلی هم هرگاه صدام با مدرن‌ترین موشک‌های غرب راهپیمایی‌های پرشور مردم را در روز قدس و یا ۲۲ بهمن را تهدید به بمباران می‌کرد حضور مردم در صحنه عظیم‌تر می‌شد و نشان از نهراسیدن ملت ایران از تهدیدها و یاوه گویی‌های بدخواهان نظام دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =