هفتم اسفند روز پیوند حماسه و وحدت در طبس – طبس نیوز

هفتم اسفند روز پیوند حماسه و وحدت در طبس

روز جمعه هفتم اسفند در طبس دو چیز بسیار نمود داشت؛ اول حضور حماسی مردم در پای صندوق های رأی و دوم حضور با شکوه مردم در نماز عبادی، سیاسی جمعه که نشان از وحدتی بی نظیر در چند ساله اخیر در شهرستان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طبس، جمعه هفتم اسفند ماه سال ۱۳۹۴ مردمان فهیم و ولایتمدار طبس بار دیگر حماسه آفرینی کردند.

از همان ساعات اولیه رأی‌گیری شاهد حضور پررنگ مردم و شلوغی شعب اخذ رأی هستیم.

گرچه فرمانداری طبس بی‌مهری‌هایی نسبت به خبرنگاران و عکاسان طبس نشان داد و تبعیض‌هایی قائل شد اما عکاسان این پایگاه خبری تمام تلاش خود را برای ثبت این حماسه مردم در قاب دوربین ها انجام دادند.

و اما رأی اولی‌ها ذوق در چشمانشان برق می‌زد، رأیی که می‌دانستند.چقدر می‌تواند برای سرنوشت خود و کشورشان تعیین کننده باشد.

از جمله صحنه‌های زیبایی که امروز شاهدش بودم دخترکی ۵ ساله که به همراه مادرش در پای صندوق رأی بود و اصرار می‌کرد میخواهم انگشتم را جوهری کنم و آمد جلو و انگشت کوچکش که روزی با او حماسه خواهد آفرید را جوهری کرد و سر از پا نمی‌شناخت.

روز جمعه هفتم اسفند در طبس دو چیز بسیار نمود داشت اول حضور حماسی مردم در پای صندوق های رأی و دوم حضور با شکوه مردم در نماز عبادی، سیاسی جمعه که نشان وحدت بی نظیر در چند ساله اخیر در شهرستان بود.

و البته حضور برخی چهره های شاخص از جناح‌های سیاسی و همچنین حضور کاندیداها در کنار یکدیگر و در صفوف نماز از جمله نمایش های کمتر دیده شده و زیبا در تاریخ طبس است.

فارغ از نتیجه شمارش آرا، بدون شک مردم پیروز این میدان هستند چراکه به فرمان رهبر خود لبیک گفتند و برای انتخابی شایسته پای صندوق های رأی حاضر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 19 =