امیر‌حسنخانی از حوزه انتخابیه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان راهی ‌بهارستان شد – طبس نیوز

امیر‌حسنخانی از حوزه انتخابیه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان راهی ‌بهارستان شد

فرماندار فردوس گفت: با اکثریت آرا محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، محمدرضا امیرحسنخانی با کسب اکثریت آرا در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نماینده مردم حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان شد.

محمدرضا امیرحسنخانی در انتخابات دوره هفتم مجلس شورای اسلامی نیز از حوزه انتخابیه فردوس و طبس داوطلب نمایندگی شد.

در این انتخابات وی با کسب ۵۱ هزار و ۶۱۵ رای از مجموع ۱۰۴ هزار و ۲۱۴ رای ماخوذه به نمایندگی مردم طبس و فردوس در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

18 دیدگاه برای نوشته «امیر‌حسنخانی از حوزه انتخابیه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان راهی ‌بهارستان شد»

 1. مردم به وظیفه دینی خودشان عمل کردند حالا نوبت مسولین است که وظیفه خودشان را آن طوری که قول دادند وبهتر از آن به مرحله اجرا در بیاورند .

 2. انشاالله این دوره…اقای نماینده برای تمامی حوزه هایش تلاش کند و مثل دوره گذشته اش نباشدحداقل به رای تمامی طرفدارانش احترام بگذارد .این مردم قهرمان به امیدی رای داده اند…..بنده طرفدار اقای امیرحسنخانی نیستم اما به خاطر رای اکثریت مردم این پیروزی را به جناب دکتر تبریک میگم

 3. با سلام و تبریک به نماینده عزیز و واقعا مردمی با ۵۱۰۰۰ رای امیدوارم درس عبرتی باشد برای مسئولین که بدانند مردم به باورهایشان رای میدهند نه کسانی که به آنها دیکته کنند امروز مردم باسواند و با شعور انشالاه **** و همانطور که از رای ها مشخص است نماینده مردم باشند نه مسئولین با تشکر

 4. الاسلام
  آقای امیر حسنخانی نماینده تمام مردم این حوزه انتخاباتی هستن،پس باید متحد یکدل به ایشان کمک کنیم تا تمام شهرستان ها فردوس_طبس_بشرویه و سرایان آباد و شاد شود

 5. همشهریان طبسی باید به این آیه قرآن دقت و عمل می کردند که نکردند:( آیه ۱۱ سوره رعد «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم» خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند.)
  از یک طرف مردم، اجماع بر یک نفرولایتمدارطبسی نکردند و از طرفی بعضی آقایان مسولین هم برای حفظ منافعشان ائتلاف نکردند و یک نفر را برنگزیدند لذا نتیجه، آن چیزی شد که دیدید.

 6. تبریک به مردم برادر و همسایه بزرگوارمان فردوس. درود بر استان عزیزمان خراسان جنوبی. به امید تغییر مردم شهرمان طبس از عوام گرایی به خردگرایی. ان شاء الله.

 7. ضمن تبریک به نماینده منتخب،ایا وقت ان نرسیده که یکبار برای همیشه تفرقه واختلاف وخودخواهی وخودبرتربینی ومنفعت طلبی شخصی را ماطبسیها کناربگذاریم وبادید بازتری منافع کل شهرستان را که مطمئنا منافع جزء جزء تک تک ماهم دران است ببینیم

  1. متاسفم برای مسولین و برگزارکنندگان انتخابات طبس که طبق خبرهایی که از همکاران ایستگاههای طول خط راه آهن شرق دریافت کردم، با وجود پیگیری های زیاد عزیزان راه آهنی !! آقایان حاضر به ارسال صندوق سیار نشده اند!!! و حتی برخی ها جواب داده اند؛ انشاالله دفعات بعد؟! این حرف یعنی چی!؟ من نمیفهمم مگر کار آقایان جمع آوری تک تک آرا واجدین شرایط نبوده،حتی در مکان های صعب العبور؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 4 =