واکنش جمعی از مردم طبس به دیدار فائزه هاشمی با بهائیان – طبس نیوز

واکنش جمعی از مردم طبس به دیدار فائزه هاشمی با بهائیان

جمعی از مردم طبس با ارسال نامه‌ای به ریاست قوه قضاییه درخواست برخورد جدی و اشد مجازات با فائزه هاشمی کردند. اخیرا فائزه هاشمی با «فریبا کمال‌آبادی»، عضو ارشد بهاییت ایران دیدار کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی طبس، نامه جمعی از مردم حزب الله طبس به ریاست قوه قضاییه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
آنان که کافر شدند نیز بعضی دوستدار و مددکار یکدیگرند و شما مسلمین اگر آن را که خدا دستور داده به کار نبندید همانا فتنه. و فساد بزرگ روی زمین را فراخواهد گرفت.(سوره انفال/ آیه ۷۳)

ریاست محترم قوه قضاییه

با سلام و احترام

از آنجا که فائزه هاشمی با بهره مندی از انتساب خود به خانواده ریاست مجمع تشخیص مصلحت بارها اقداماتی خلاف مصالح نظام مقدس اسلامی ایران و بلکه اسلام عزیز انجام داده و فتنه گری و دفاع از جریانات ضد انقلاب را عملا به اثبات رسانده است و با توجه به اقدام اخیر وی در دیدار با اعضای فعال ضد انقلاب و محکوم فرقه ضاله و منحط بهائیت و سخنان هتاکانه و مملو از جسارت وی در اصرار بر عمل شنیع خود.که از آن جز خیانت و سرسپردگی استکبار استشمام نمی‌شود، امت حزب الله شهرستان طبس گلشن مانند عموم آحاد ملت شریف ایران اسلامی، ضمن ابراز تاسف و تالم از این عمل ضددینی و ضد انقلابی، درخواست برخورد جدی و اشد مجازات با نامبرده را دارند.

بدیهی است امت حزب الله در صورت مشاهده ی عدم برخورد مناسب با نامبرده،.بر اساس بند «م» وصیت‌نامه الهی سیاسی امام(ره) بصورت خودجوش و انقلابی برخوردی سخت و شدید با ایشان خواهد نمود.

امام خمینی(ره): بهائیت با سازمان خود در ایران به جاسوسی برای اسراییل یعنی بزرگترین دشمن مسلمانان در منطقه مشغول بوده و در اساس برای شکستن مذهب شیعه و روحانیت به وجود آمده.

امام خامنه ای: همه مومنین باید با حیله ها و مفاسد فرقه گمراه بهائیت مقابله نموده و از انحراف و پیوستن دیگران به آن جلوگیری کنند.

جمعی از امت حزب الله شهرستان طبس گلشن
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

4 دیدگاه برای نوشته «واکنش جمعی از مردم طبس به دیدار فائزه هاشمی با بهائیان»

 1. سلام میخ کج -ما دیدگاه شما را به شدت تکذیب می کنیم چون کار فایزه برنامه ریزی شده وفیلم بردار ی شده ودر شبکه های معاند و دوستان داخلیشان پخش شده است پس خود را به خواب نزنید .رفت وامدهای مکرر ایشان به امریکا و انگلیس گویای همه چیز است .شما نمی خواد زحمت بکشین گند کاری های ایشون را ماس مالی کنی.

 2. اگه بحث سر احوال پرسی از هم سلولی بوده عکس گرفتنش و پخش کردنش چیه؟! این چه عیادتیه که ۳۲۴ شبکه ماهواره ای و بی بی سی فارسی تعریف و تمجید کردند و گفتن از این جور کارا باید باب شه؟! نکنه “ف.ه” رفته مثل جریان ۸۸ گرفتنش باهاشون ساندویج بخوره؟! امان از دست این خانواده هر کدوم برا خودشون نخبه ای اند….!!!
  خطاب به نظر اولی “ملت” یادمه یکی می گفت آب خوردن مردم هم به برجام بسته اس مشکل آب طبس رو از ایشون بپرسین بهتر در جریان اند.

 3. صد در صد اینها حرف چند نفر مشخص است نه مردم طبس .
  شما هم بهتر است اول به فکر مشکلات شهر باشید که آب برای خوردن مرذم نیست ؟؟؟!!!!

  1. درود ملت عزیز
   من هم افتخار میکنم که عضوی از این جمعی که خود را امت حزب الله نامیدند نیستم
   چون درد اینها درد من و تو نیست
   دختر آیت الله اگر بهاییت را به رسمیت بشناسد کارش اشتباهه اما او فقط دیدار داشته از هم سلولی قدیمیش کسیکه هشت ماه با هم تو یه سلول بودند
   این منصفانه نیستش که یه نفر به بهانه اینکه مثلا بهایی بوده در کشور حق تحصیل و ابراز وجود نداشته باشد
   اگر بخواهد عقیده خودش را در جمهوری اسلامی قالب بکند بله نمیشود با او اغماض کرد و سریعا باید جلوش ایستاد اما اینکه چون فلانی بهاییست پس احوالپرسی و ملاقات با او اشکال داشته باشد هیچ کجای دین عزیز نیامده است
   متاسفم که هر جا عشقمون کشید از ایات قران به نفع غرایز شخصی خودمان استفاده می کنیم
   یکی حرف قشنگی زد گفته شد در زمان پیغمبر عزیز اسلام یه کافر همش شکمبه گوسفند از بالا بوم میریخت رو سرشون برمیگشتنو خودشونو تطهیر میکردن باز دوباره بر میگشتنو اون شخص همینکارا تکرار میکند تا اینکه روزی چنین نشد پیغمبر فرمودن دوست ما کجاست؟؟! گفتند دوست شما؟؟ او مدام گستاخی میکرد در حق شما اما اکنون مریض است. گفتند بروید به عیادتش تا اینکه محبت و مدارای پیامبر در او اثر کرد و او مسلمان شد.
   حالا خانم هاشمی اگر جایی عقیده انها را به رسمیت بشناسد حرف شما درست است چرا که در جمهوری اسلامی جای این جنگولک بازیا نیست اما ایشان فقط به صرف عیادت از او رفته است و عیادت از هم سلولی قدیمی اصلا محکوم نیست.
   شما اصلا جمعی از امت حزب الله طبس نیستید ما امت حزب الله طبس را میشناسیم که افکارشان همسو با افکار شما نیست.
   خدا کند حرف بنده در جایگاه مخالف ثبت شود و از تائید حرفهای غیر همسو تنتان نلرزد
   طبس ما به افراد و مسئولین خیر و دلسوز نیاز دارد نه به افرادیکه مدام کاسه داغتر از اش میشوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 3 =