اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط فعلی به مصلحت نیست – طبس نیوز

اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط فعلی به مصلحت نیست

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه نمی‌دانیم چه جوابی به مردم برای گرانی‌ها و بیکاری فعلی در کشور بدهیم افزود: مجلس به اجرای فاز دوم هدفمندی در سال جاری رضایت نمی‌دهد چرا که اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط فعلی ضد منافع ملی و به مصلحت کشور نیست.

عبدالله زاده نماینده طبس در مجلسبه گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی عبدالله‌زاده گفت: باید تشکر کرد که بالاخره رییس جمهور این باب تعامل را باز کرد و برای گفت‌و‌گو و مذاکره با مجلس به قوه مقننه آمد و همین مسئله به خودی خود نقطه قوتی است که باید از آن استقبال کرد.

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: مجلس از اینکه رییس جمهور بابا تعامل و گفت‌و‌گو را با قوه مقننه باز کرده است خوشحال است اما به هیچ عنوان حضور رییس جمهور نمی‌تواند عاملی در صدور اجازه اجرای فاز دوم هدفمندی باشد.

عبدالله‌زاده هم چنین تصریح کرد: شرایط تورمی کشور به هیچ وجه در سطحی نیست که بتوان اجازه اجرای فاز دوم هدفمندی را داد و زمانی که به عنوان نمایندگان ملت به حوزه‌های انتخابیه مراجعه می‌کنیم واقعا نمی‌دانیم باید چه جوابی به مردم برای گرانی‌ها و بیکاری فعلی در کشور بدهیم.

وی با تاکید براینکه اجرای فاز دوم در شرایط فعلی به مصلحت کشور نیست. تصریح کرد: اهمیت عدم اجرای فاز دوم در شرایط فعلی کشور بر مبنای اصول اقتصادی کاملا روشن است و خلاف اصول اقتصادی است و با این شرایط راه به جایی نخواهیم برد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با استقبال از حضور رییس جمهور در مجلس گفت: این جلسات باب تازه‌ای است اما در یک جلسه با یک متکم وحده نمی‌توان مجلس را قانع کرد که موافق اجرای فاز دوم در شرایط حاضر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 17 =