عابدی: مجلسی مقتدر است که پشتوانه آن حمایت مردمی باشد

عابدی: مجلسی مقتدر است که پشتوانه آن حمایت مردمی باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از بشرویه، محمد کریم عابدی صبح امروز در جمع مردم شهرستان بشرویه اظهار داشت: باید خداوند را هزاران بار به خاطر داشتن چنین مردم خوبی شکر کنیم و در زیر پرچم ولایت فقیه و در مسیر رهبری با توطئه‌های دشمنان اسلام مقابله کنیم.

وی با اشاره به سخن امیرالمؤمنین مبنی بر اینکه رسالت شیعه در ستیز است و شیعه باید همیشه با ظالم در ستیز و مدافع مظلوم باشد، افزود: فکر نکنید ظالم فقط آمریکا است بلکه در داخل کشور ظالمانی هستند که در پشت پرده و در فتنه‌انگیزی دخیل‌‌اند.

کاندیدای جبهه متحد اصولگرا در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بشرویه، فردوس، طبس و سرایان ادامه داد: مردم نباید فتنه ۸۸ و انحراف را دستکم بگیرند و در این راستا باید هوشیار باشند.

عابدی ادامه داد: ما باید سعی کنیم امت نمونه‌‌ای در اخلاق، محبت و عشق‌آموزی باشیم که این مهم پیام اسلام و قرآن نیز است.

وی با اشاره به فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در دوره هشتم نمایندگی مجلس اعلام کرد: همه اقداماتی که در دوره ما صورت گرفته زیرساختی بوده که ارتقای شهرستان، گازرسانی، توسعه شهرک صنعتی و پیگیری جاده طبس بشرویه نمونه‌هایی از آن است.

کاندیدای جبهه متحد اصولگرا در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بشرویه، فردوس، طبس و سرایان افزود: باید سعی کنیم انتخابات با شور و نشاط و شعور و امنیت به صورت مقتدرانه صورت گیرد.

عابدی یادآور شد: مهم نیست چه کسی رأی بیاورد نباید ذهن مردم را مبهم کنیم من قول نمی‌دهم ولی تا حد توانم برای توسعه و پیشرفت و آبادانی تلاش می‌کنم و این تلاش در دوران نمایندگی مجلس قبل پیش روی مردم قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =