عبدالله‌زاده: پروژه‌های انجام نشده را پیگیری می‌کنم – طبس نیوز

عبدالله‌زاده: پروژه‌های انجام نشده را پیگیری می‌کنم

عبدالله‌زاده: پروژه‌های انجام نشده را پیگیری می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس از فردوس، محمدعلی عبدالله‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع مردم شهرستان فردوس اظهار داشت: در سال‌های گذشته پروژه‌های زیادی در منطقه اجرا شده که به دلایلی مدت اجرای آنها طولانی شده است و باید با پیگیری اعتبارات احداث این پروژه‌ها را سرعت بخشید.

وی یکی از مهمترین دغدغه‌های خود را اشتغال جوانان دانست و افزود: برای رفع معضل بیکاری و اشتغال جوانان تلاش می‌کنم و در این راستا با جذب سرمایه‌گذار و اشتغال‌آفرینی در منطقه آمار بیکاری را کاهش می‌‌دهم.

عبدالله‌زاده تصریح کرد: حفظ وحدت و همبستگی مردم، توسعه شهرها و انجام امور زیربنایی و عمرانی از دیگر برنامه‌هایی است که در اولویت کاری بنده قرار دارد.

کاندیدای اصولگرای حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان یادآور شد: مردم باید با دقت و بصیرت افرادی اصلح را به مجلس بفرستند تا آن فرد به‌عنوان نماینده بتواند از حقوق مردم دفاع کند.

وی گفت: ولایت‌مداری،‌ تعهد به ارزش‌های اسلامی، برخورداری از توان مدیریتی، مردمی بودن و داشتن پشتکار و تلاش در راستای احقاق حقوق مردم حوزه انتخابیه از شاخصه‌های اصلی یک نماینده است.

عبدالله‌زاده افزود: مردم با حضور در انتخابات و دادن رأی اعتماد به افراد اصلح، نماینده خود را انتخاب می‌کنند و در برابر این اعتماد خود از وی انتظاراتی دارند که نماینده باید با تمام توان انتظارات مردم را برآورده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 8 =