تخلفات انتخاباتی در طبس ناچیز است – طبس نیوز

تخلفات انتخاباتی در طبس ناچیز است

تخلفات انتخاباتی در طبس ناچیز است

یوسف وهابی کارکنده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طبس اظهار داشت: تاکنون تخلفات انتخاباتی کاندیداها در شهرستان طبس بسیار ناچیز بوده که موارد تخلف رسماً به سه ستاد تبلیغاتی متخلف تذکر داده شده و ستادها مکلف به رعایت دقیق قوانین انتخابات شده‌اند.

وی بیان کرد: با تمهیدات اندیشیده شده قبل از آغاز مهلت تبلیغات رسمی انتخابات، جلسه‌ای در فردوس با حضور فرمانداران و کاندیداهای حوزه انتخابیه برگزار شد و کاندیداها نسبت به موارد تخلف توجیه شدند.

معاون فرماندار طبس و رئیس هیئت بازرسی انتخابات این شهرستان ادامه داد: علاوه بر این جلسه مشابهی نیز با حضور تعدادی از کاندیداها و مسئولان ستادهای تبلیغاتی آن‌ها در طبس برگزار شد که برگزاری این جلسه‌ها در راستای کاهش میزان جرائم و آمار تخلفات انتخاباتی در حوزه انتخابیه تأثیر بسزایی داشته است.

وی یادآور شد: از جمله تخلفات انتخاباتی مشاهده شده در طبس راه‌اندازی کاروان‌های خودرو و پیاده، و تأسیس دفاتر تبلیغاتی در روستاها بود که موارد تخلف به کاندیداها و مسئولان ستادهای تبلیغاتی اعلام و رفع شد.

وهابی کارکنده همچنین با اشاره به توزیع غذا و ساندویچ بین مردم از سوی ستادهای تبلیغاتی برخی کاندیداها، اضافه کرد: کاندیداهایی که با این گونه روش‌ها به دنبال جلب نظر و آرای مردم هستند قطعاً نمی‌توانند نمایندگان خوبی برای مردم باشند و بهتر است کاندیداها بیشتر به ارائه سوابق، دیدگاه‌ها، اهداف و برنامه‌های خود بپردازند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از انصراف رسمی ۳ کاندیدا در طبس خبر داد و بیان کرد: حجت‌الاسلام محمدجواد زنجانی طبسی، حسنعلی رضایی و احمد قادری به صورت رسمی انصراف خود را از نامزدی در انتخابات مجلس نهم به ستاد انتخابات شهرستان طبس اعلام کرده‌اند.

معاون فرماندار طبس و رئیس هیئت بازرسی انتخابات این شهرستان همچنین از انصراف غیر رسمی یک کاندیدای دیگر در طبس خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =