اخلاق و اصول دینی، در رأس امور انتخابات قرار گیرد

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای خراسان جنوبی، گفت: رعایت اخلاق و قانون‌مداری برای همه افرادی که به نوعی با انتخابات درگیر هستند ضروری است.

طبس نیوز: رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای خراسان جنوبی، گفت: رعایت اخلاق و قانون‌مداری برای همه افرادی که به نوعی با انتخابات درگیر هستند ضروری است.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی عبدالله‌زاده با یادآوری انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲، گفت: رعایت اخلاق و قانون مداری برای همه افرادی که به نوعی با انتخابات درگیر هستند ضروری است از اعضای هیئت اجرایی، دست اندرکاران ستاد انتخابات، هیئت نظارت، افراد حاضر پای صندوق‌ها تا مردم و کاندیداها همه و همه باید در چهارچوب قانون عمل کرده و اخلاق و اصول دینی را در رأس امور خود قرار دهند.

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این سوال که برخی افراد مسئول و غیر مسئول گفته‌هایی به نقل از شما مطرح می‌کنند، افزود: همان طور که بارها گفته‌ام همه باید در مسیر وحدت و همدلی برای پیشرفت و آبادانی حوزه انتخابیه تلاش کنیم و در راستای توسعه از ورود به حاشیه‌ها پرهیز کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، ادامه داد: مواضع خود را در هر زمینه‌ای به طور شفاف مطرح کرده و درباره مسائل حوزه انتخابیه آنچه که خیر مردم بوده اعلام داشته‌ام و هیچ‌کس نباید نقل قول از بنده گفته‌ای را مطرح کند و مردم عزیز هم آنجا که لازم باشد به طور مستقیم از زبان خود من دیدگاهم را خواهند شنید.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان خراسان جنوبی هرگونه مطلب به نقل از خود توسط افراد را مردود خواند و گفت: نماینده مردم تا قبل از انتخاب می‌تواند صاحب دیدگاه شخصی بوده و آن را اعلام کند، اما پس از آنکه وکیل مردم شد موظف به شنیدن و بازگو نمودن انتظارات ملت است و نباید نظر شخصی خود را در مسائل اجتماعی اعمال کند و مردم نیز باید حقایق را مستقیماً از زبان نماینده بشنوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =