مشارکت طبسی‌ها در انتخابات مجلس کم‌نظیر خواهد بود

مشارکت طبسی‌ها در انتخابات مجلس کم‌نظیر خواهد بود

سید غلامرضا برکاتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طبس، انتخابات را یکی از پایه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: برگزاری هر انتخابات در ایران اسلامی نشان‌دهنده عزم و استقامت مردم و پایبندی ملت به آرمان‌های اسلام و نظام است.

وی ادامه داد: بر همین اساس افزایش مشارکت مردم در انتخابات به ویژه در انتخابات مجلس شورای اسلامی، در توسعه و ساخت آینده کشور تأثیر مثبت بسزایی دارد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان طبس بیان کرد: ملت شریف ایران اسلامی همواره در صحنه‌های متعدد سیاسی و اجتماعی و از جمله در انتخابات‌ها حضوری گسترده و فعال داشته‌اند، که با توجه به سخنان حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت انتخابات و قوه قانون‌گذاری کشور، انتخابات مجلس شورای اسلامی از اهمیت و حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: مردم شهرستان طبس بار دیگر با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی، حمایت و پشتیبانی خود از مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی را اعلام کرده، و با شناسایی کاندیدای اصلح و انتخابی آگاهانه باعث عزت و اقتدار بیش از پیش کشورمان خواهند شد.

برکاتی تصریح کرد: با توجه به شور، نشاط و شادابی مردم شهرستان طبس در جریان تبلیغات انتخاباتی کاندیداها طی یک هفته گذشته، حضور طبسی‌ها در پای صندوق‌های رأی نیز همانند دوره‌های گذشته گسترده، پرشور و آگاهانه پیش‌بینی می‌شود، به حدی که در سطح استان و حتی کشور کم‌نظیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 10 =