(تصاویر) فرماندار و امام جمعه طبس رأی خود را به صندوق انداختند – طبس نیوز

(تصاویر) فرماندار و امام جمعه طبس رأی خود را به صندوق انداختند

«احمد طالبیان مقدم» معاون استاندار و فرماندار طبس پس از انداختن رأی خود در صندوق‌های ریاست جمهوری و شورای شهر، از تمهیدات لازم برای برگزاری قانونمند و بی نقص انتخابات در شهرستان طبس خبر داد.

طبس نیوز: «احمد طالبیان مقدم» معاون استاندار و فرماندار طبس پس از انداختن رأی خود در صندوق‌های ریاست جمهوری و شورای شهر، از تمهیدات لازم برای برگزاری قانونمند و بی نقص انتخابات در شهرستان طبس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه طبس؛ حضور جمع کثیری از شهروندان طبسی در شعب اخذ رأی در اولین ساعات رأی گیری نشان از شور و نشاط و احساس مسئولیت مردم دارالمومنین برای مشارکت در آزمون عظیم انتخابات است و خلق حماسه ای بزرگ را نوید می‌دهد.

شعب اخذ رأی در نقاط مختلف طبس از ساعت ۸ صبح آغاز به کار نمود که با آغاز رسمی اخذ رأی، اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد با مراجعه به این شعب رأی خود را برای انتخاب رییس جمهور و اعضای شورای اسلامی به صندوق‌ها می‌ریزند و در این میان حضور رأی اولی‌ها در کنار سالخوردگان جلوه های زیبا و ویژه ای از مشارکت مردمی در تعیین سرنوشت میهن، خلق می‌کند.

«احمد طالبیان مقدم» معاون استاندار و فرماندار طبس نیز به همراه حجت الاسلام «سید ابراهیم مهاجریان» امام جمعه و اعضای شورای تأمین با حضور در شعبه اخذ رأی مستقر در هیئت مذهبی چهارده معصوم (ع) رأی خود را به صندوق انداختند.

طالبیان مقدم در جمع خبرنگاران روند انتخابات را مطلوب ارزیابی کرد و حضور پرنشاط و فعال مردم را نشان دهنده ولایت پذیری و بصیرت عمومی دانست که سیلی محکم ملت بر روی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی و پاسخ قاطع به دشمنان و کینه‌توزان خواهد بود.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − یازده =