سیاستمداران آمریکایی در برابر ایران دچار سردرگمی هستند – طبس نیوز

سیاستمداران آمریکایی در برابر ایران دچار سردرگمی هستند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: اگر به تاخیر انداختن تحریم‌های جدید به معنای تغییر مشی و رویکرد سیاستمداران آمریکایی باشد می‌توان به عنوان فرصت به آن نگریست اما اگر این اقدام حرکتی تاکتیکی باشد،‌هیچ تغییری در روابط ایران و آمریکا اتفاق نمی‌افتد.

طبس نیوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: اگر به تاخیر انداختن تحریم‌های جدید به معنای تغییر مشی و رویکرد سیاستمداران آمریکایی باشد می‌توان به عنوان فرصت به آن نگریست اما اگر این اقدام حرکتی تاکتیکی باشد،‌هیچ تغییری در روابط ایران و آمریکا اتفاق نمی‌افتد.

 

به گزارش طبس نیوز به نقل از ایسنا،محمدعلی عبدالله‌زاده گفت: خصلت و خوی کشورهای غربی به ویژه آمریکایی‌ها نسبت به ایران با به تاخیر انداختن تحریم‌ها تغییری نخواهد کرد چرا که به صورت بنیادی با ایران اختلافات اساسی دارند.

نماینده مردم فردوس و طبس متذکر شد: آمریکا همواره سیاست چماق و هویج را در برابر ایران اتخاذ کرده است. تحمیل تحریم‌ها ضد جمهوری اسلامی ایران با توجه به حضور حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شاهدی بر این موضوع است. البته سران آمریکایی دچار سردرگمی شده‌اند.

وی افزود: در مجلس سنا طرحی آماده می‌شود که درصدد تفهیم وجود همه گزینه‌ها روی میز است و در عین حال کنگره آمریکا تحریم‌ها را به تاخیر می‌اندازد. این موضوع نشان از سردرگمی سیاستمداران آمریکایی در برابر ایران دارد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای موفقیت در مذاکرات ایران و غرب، آمریکایی‌ها و کشورهای غربی باید نگاه و رویکردشان به جمهوری اسلامی ایران را تغییر دهند. کشورهای غربی برای جلب اعتماد ایران باید نشان دهند که پایبند به اصول گفت‌وگو و مذاکره دوجانبه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =