پیشنهاد استاندار شایسته و توانمند در دستورکار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی قرار دارد – طبس نیوز

پیشنهاد استاندار شایسته و توانمند در دستورکار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی قرار دارد

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان با بیان اینکه پیشنهاد استاندار شایسته و توانمند دردستورکار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی قرار دارد، گفت: در خصوص انتخاب مدیران و مسئولان با تجربه و با علم بالا نیز برای سطوح مختلف شهرستان و استان با مجمع نمایندگان به اجماع خواهیم رسید.

طبس نیوز: نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان با بیان اینکه پیشنهاد استاندار شایسته و توانمند دردستورکار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی قرار دارد، گفت: در خصوص انتخاب مدیران و مسئولان با تجربه و با علم بالا نیز برای سطوح مختلف شهرستان و استان با مجمع نمایندگان به اجماع خواهیم رسید.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، محمد علی عبدالله زاده پیش از ظهر شنبه در نشست خبری افزود: یکی از معیارهای توسعه هر ملتی فضای باز اطلاع رسانی است که در طبس نمود خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه اگر گذری به فضای قبل از انتخابات شود فضای خمودگی دیده می شود، عنوان کرد: رسانه های غربی تا ۲۴ ساعت قبل از انتخابات تمام تلاش خود را کردند که شرکت مردم در انتخابات ۲۴ خرداد را کم رونق کنند اما بعد از انتخابات و ضربه شکستی که خوردند تعداد معدودی حیرت و شگفتی خود را نیز اعلام کردند.

عبدالله زاده درخصوص انتخاب دکتر روحانی تاکید کرد: امید است با انتخاب حجت الاسلام حسن روحانی که به نام دولت تدبیر و امید پا به عرصه گذاشته اند بسیاری از افراطی گری هایی که به مسیر و حرکت و توسعه ملت ایرات ضربه می زند کمرنگ شود و با رویکرد جدیدی که در ساختار ریاست جمهوری شده کارها بهتر از گذشته پیش رود.

وی عنوان کرد: اگر چه در حال حاضر فشارها و تحریم ها زیاد و منابع مالی کم است؛ ولی اگر مسیری که دولت شروع کرده عملی شود ارتباطات با کشورهای دیگر بهبود خواهد یافت.

وی با اشاره به سخن رئیس جمهور جدید درخصوص تکریم نه تحریم گفت: دولت رویکرد سیاست خارجی خود را عوض خواهد کرد نه در اصول بلکه در رفتار بین المللی و تعاملات، که در همین راستا کشورهای زیادی نیز تمایلاتی با رویکرد جدید دولت نشان داده اند.

عبدالله زاده درخصوص کابینه پیشنهادی رئیس جمهور  نیزگفت: کابینه معرفی شده که از همه گروههای اصول گرا، اعتدالیون و اصلاح طلب هستند قطعا کسانی تایید خواهند شد که دارای طلاحیت های تجربی و علمی باشند.

 وی بیان داشت: هر چند سن کابینه با میانگین ۵۶ سال است اما کابینه ای با تجربه معرفی شده و شرط موفقیت دولت نیز هماهنگی بین اجزاء دولت است.

عبدالله زاده گفت: نمایندگان آمادگی کامل دارند با دولت همکاری نمایند و پیش بینی می شود اکثریت افراد معرفی شده کابینه تایید شوند.

 گاز رسانی به دیهوک و دستگردان در سال جاری

نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی در خصوص مسائل حوزه کاری خود در طبس گفت: آنچه وظیفه شرعی و قانونی نماینده است ایجاد فضای لازم برای حفظ انسجام در حوزه انتخابیه  و شهرستان طبس است که سعی شده در همین مسیر قدم برداشته شود.

وی بیان کرد: مسئولان شهرستان باید در نظر داشته باشند نباید انسجام مردمی با مشکل روبرو شود و این اولین شرطی است که برای رسیدن به توسعه طبس و ایجاد شغل و تولید باید مورد توجه قرار گیرد.

عبدالله زاده در راستای بحث اشتغال و تولید افزود: تولید فولاد اسفنجی در طبس، تولید فولاد و توجه در جهت اتمام پروژه های نیمه تمام در طبس از مواردی است که در حال حاضر در حال پیگیری است.

وی درخصوص پروژه گاز رسانی به طبس نیز بیان داشت: این پروژه می بایست تا شروع فصل سرد سال به پایان رسد و در بخشهای دیهوک و دستگردان نیز مناقصه در ۱۵ روز آینده انجام خواهد شد تا هموطنان ما در این دو بخش نیز بزودی از این نعمت بهره مند شوند.

نماینه مردم طبس در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشستی که با چیت چیان  وزیر پیشنهادی نیرو در هفته گذشته انجام شد در خصوص سهم انقال آب طبس از خط دوم استان یزد و کاهش تعرفه آب و برق در مناطق گرمسیر صحبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + هفت =