فتنه حقی فردی نیست که به راحتی از آن بگذریم – طبس نیوز

فتنه حقی فردی نیست که به راحتی از آن بگذریم

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و جدید سپاه طبس گفت: فتنه حقی فردی نیست که به راحتی از آن بگذریم و فتنه را نباید درکنار برخی اتفاقات دیگر گذاشت.

طبس نیوز: فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و جدید سپاه طبس گفت: فتنه حقی فردی نیست که به راحتی از آن بگذریم و فتنه را نباید درکنار برخی اتفاقات دیگر گذاشت.

به گزارش طبس نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، سردار یعقوب علی نظری ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان پیشین و جدید سپاه طبس اظهارکرد:باید بسیجیان با این نگاه مراقبت کنند تا بعضی از فتنه گران که دارای سابقه مشخص هستند و در مراتبی جام زهر به رهبری تعارف کردند امروز به صحنه مدیریتی بر نگردند.

وی تصریح کرد: اگر بنا باشد این اشخاص امروز وارد گود شده و مدعی شوند با ما طرف هستند و اجازه نخواهیم داد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.

سردار نظری گفت: هرجا که احساس کنیم معاندی و گروهی و جریانی بنا دارند خدشه ای به نظام وارد کنند جلوی آن خواهیم ایستاد چرا که بسیج ذخیره و نیروی انقلاب است.

 فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به پنجم اذرماه ۵۸ روزی که شجره طیبه بسیج توسط امام راحل غرس شد، گفت: لشگر مخلص خدا ، میقات پابرهنگان و مدرسه عشق الفاض و کلماتی بودند که  امام راحل برای بسیج بکار بردند و این مایه افتخار بسیجیان است و البته مسئولیت سنگین این قشر را می رساند.

وی افزود: ما باید ضمن افتخار به بسیحی بودن مسئولیت بسیجی بودن را به خوبی درک کنیم.

سردار نظری  تصریح کرد: ارزش انسانها به دومولفه تراز فکری و اندیشه و نگاه و همچنین عمل وابسته است.

وی گفت: اگر انسان با یک وسعت دید مناسب و با عمق زیاد و دقیق و درعین حال ارتفاع آسمانی فکر کند ارزشمند است اما کفایت نمی کند و هرچه قدر انسانها از تراز بالایی برخوردار باشند و عمل در آن نباشد بی فایده است  چرا که اقدام و عمل لازمه هرشعار و ایده است.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ضمن تاکید براین گفته افزود : شهدا از این دست آدمها بودند که عملشان به اندازه اثرگذاری جامعه بشری است.

وی گفت: امام راحل با فرمان تشکیل بسیج بنا داشتند تا تراز فکری انسانها را بالاببرند ، جایگاهی که امروز مرتفع شده و درکنار آن عمل در مدرسه عشق تجلی پیدا کرده است.

وی تاکید کرد: این حرکت و تجلی باید در مسیر ولایت باشد چرا که ولایت ستون خیمه نظام است و نظام اسلامی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است و باید افتخار کرد که تشکیلات بسیج فکر راه و عمل ما را ایمن کرده است.

مراسمی که روز گذشته به منظور معرفی سرهنگ مهدی صادق احمدی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه طبس و تودیع سرهنگ رجبعلی غلامی فرمانده پیشین سپاه ناحیه طبس در محل سالن همایشهای میقات برگزار شد بدون حضور فرماندار و امام جمعه طبس و دیهوک و البته ائمه جمعه موقت طبس برگزار شد.

یک دیدگاه برای نوشته «فتنه حقی فردی نیست که به راحتی از آن بگذریم»

  1. سلام علیکم . ما بسیجیان و پاسداران از زحمات سی و یک ساله صادقانه و خالصانه ی برادر عزیز و برگوار جناب سرهنگ غلامی تشکر میکنیم و واقعا شهرستان به چنین افراد و مدیران جهادی ، بسیجی، دلسوز و وحدت محور هنوز لازم داشت و دارد. عدم حضور تعداد زیادی از مسئولین و پیشکسوتان بویژه امام جمعه محترم و بسیجی، نماینده محترم و پرتلاش مجلس، فرماندار محترم و دلسوز و… که به علت مخالفت با این تودیع در مراسم شرکت نکردند.؟؟؟!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =