مجید نصیرایی راهی مجلس می شود

حجت الاسلام مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان راهی مجلس یازدهم شد.

به گزارش طبس نیوز، نتیجه نهایی و آمار رسمی حوزه انتخابیه فردوس طبس بشرویه و سرایان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

آقای نصیرایی : ۳۷۳۳۴
خانم علیزاده : ۲۰۷۳۹
آقای فردوسی پور : ۱۰۶۶۰
آقای بخشی محبی : ۷۴۱۰
آقای رحمتی: ۲۹۵۲
آقای یزدانیان : ۲۰۹۵
آقای عابدی : ۱۷۸۱
خانم محمد زاده : ۶۵۱
آقای قنبریان : ۴۹۰
آقای عبدالهی : ۳۹۵
آقای قهارزاده : ۱۹۷

جمع آرا : ۸۹۲۷۸

خلاصه ای از زندگی نامه حجت الاسلام مجید نصیرایی :

حجت الاسلام مجید نصیرایی در سال ۱۳۶۱ در فلاورجان اصفهان متولد شدند.

پدر و مادر ایشان اصالت بشرویه ای دارند، در حدود سی و هفت سال پیش ساکن طبس شدند و دوران دبستان و راهنمایی و اول دبیرستان را در طبس سپری نمودند و از سال ۷۶ در حوزه علمیه مشهد مقدس مشغول به تحصیل گردیدند.

ایشان در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و اصول (سطح سه حوزه) و همچنین در دوره دکتری در رشته شیعه شناسی مشغول به تحصیل می‌باشند. و همچنین دوره ی تخصصی مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی را نیز سپری نموده اند.

در سال ۸۹ به ایشان، فعالیت در دفتر نمایندگی حوزه علمیه خراسان جنوبی از سوی مدیریت اجرایی حوزه علمیه خراسان بزرگ پیشنهاد گردید و مدیریت استانی حوزه علمیه خراسان جنوبی را به عهده گرفتند که با درایت و پشتکار مباحث فرهنگی، علمی و عمرانی مربوط به حوزه های علمیه استان به صورت جدی رسیدگی شده و باعث بهبود و ارتقاء فضاهای آموزشی مربوطه می گردد.

حجت الاسلام نصیرایی از سال ۹۲ تا نیمه دی ماه سال ۹۴ در سمت مدیریت سیاسی حوزه های علمیه خراسان بزرگ (جنوبی، رضوی، شمالی) انجام وظیفه نموده اند که در این سال ها تعاملات گسترده ای با ارگان ها و سازمان های مختلف داشته اند.

تجربه قائم مقامی امور مساجد استان خراسان بزرگ را نیز در رزومه خویش دارند.

وی مجدد در سال ٩۶به مرکز استان خراسان جنوبی به سمت مدیریت حوزه های علمیه بازگشتند و هم زمان به سمت امام جمعه موقت بیرجند نیز منسوب گردیدند و با پیشنهاد حضرت آیت الله رئیسی به سمت مدیریت مرکز آستان قدس رضوی خراسان جنوبی انتخاب گشتند.

جناب حجت الاسلام نصیرایی هم اکنون در سمت مسئول حوزه مدیریت نمایندگی حوزه علمیه خراسان بزرگ در مشهد مقدس مشغول به فعالیت هستند.

یک دیدگاه برای نوشته «مجید نصیرایی راهی مجلس می شود»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.