کمک مؤمنانه | کمک ۲۵۰۰ میلیاردی به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از کرونا در خراسان جنوبی

مدیرکل آموزش وپرورش خراسان جنوبی گفت: خیرین نیکوکار، معلمین و دانش‌آموزان استان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از کرونا اهدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدعلی واقعی صبح امروز ر دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند، اظهار داشت: خیرین نیکوکار، معلمین و دانش‌آموزان استان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان آسیب‌دیده از کرونا اهدا کردند.

وی افزود: نهضت همگانی معلم‌یاری در راستای تحقق اهداف تربیتی، فرهنگی و پرورشی دانش‌آموزان و جلب مشارکت اولیاء در این زمینه آغاز شده و در حال حاضر ۹۰ تیم معلم‌یاری در مرکز استان فعالیت می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون فرهنگیان و دانش‌آموزان استان کمک‌های بسیاری در عرصه تولیدماسک، بالشت، گان بهداشتی، خرید بسته‌های لوازم‌التحریر، بسته‌های معیشتی، البسه و گوشی همراه در قالب پویش لبخند مهربانی، لبخند رضایت و ایران همدل، در راستای پشتیبانی از مدافعین سلامت و حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده کرده‌اند.

واقعی عنوان داشت: پویش «لبخند رضایت» از مهر ماه در آستان آغاز شده و تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام/۳۴۰۳/ج


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.