«رویش هلال» در خدمت زوج‌های نابارور خراسان‌جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی گفت: خدمات توانبخشی هلال‌احمر در سطح استان برای نیازمندان به صورت رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدرضا رضایی صبح امروز در دیدار با امام جمعه شهرستان سربیشه، اظهار داشت: خدمات جمعیت هلال‌احمر امسال خصوصا در حوزه درمان و بهداشت متفاوت‌تر از قبل شده است.

وی با بیان اینکه احداث خانه های هلال روستایی از یک سال گذشته در استان به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است، افزود: خانه‌های هلال با ساختار داوطلبی در سطح محلات، شهرها و روستاها توسط اعضا، داوطلبان، خیرین، نیکوکاران و واقفین اداره می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه خدمات فراگیر و رو به توسعه جمعیت هلال به اشکال گوناگون و متناسب با نیازهای مردم و اقشار آسیب‌پذیر در همه حال و در همه جا در بالاترین سطح ارائه می‌شود، عنوان کرد: در راستای مشکلات کمبود جمعیت مرکز ناباروری رویش هلال در تهران آماده پذیرش بیماران نابارور از سراسر کشور با کمترین هزینه است.

رضایی ادامه داد: اگر مورد خاصی در خصوص نازایی و ناباروری در بین اقشار کم‌برخوردار استان وجود داشته باشد با معرفی از سوی هلال‌احمر از تمام خدمات درمانی و اقامتی به‌صورت رایگان بهره‌مند می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خدمات توانبخشی نیز در سطح استان برای نیازمندان به صورت رایگان ارائه می‌شود، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری در راستای کمک به محرومین شهرستان سربیشه در اولین مرحله ۳۲۰ میلیون ریال اعتبار درمانی اختصاص یافته است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه براساس قول مساعد شرکت صنعتی مواد نسوز مقرر شده این شرکت سالیانه مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای آبرسانی به روستاهای محروم استان کمک کند، گفت: این مبلغ جهت احیای قنوات در روستاهای کم‌آب دو شهرستان نهبندان و سربیشه هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − سه =