اهدای ۲۲ کپسول اکسیژن به بیماران کرونایی در خراسان‌جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی گفت: در راستای اجرای کمپین نفس هدیه کنیم با کمک خیرین ۲۲ کپسول اکسیژن به بانک امانات پزشکی هلال‌احمر خراسان‌جنوبی اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدرضا رضایی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: در ایام شیوع کرونا با هدف تأمین تجهیزات مورد نیاز بیماران حاد تنفسی کمپین «نفس هدیه کنیم» اجرایی شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴ بانک امانات جمعیت هلال‌احمر در خراسان‌جنوبی فعال است، افزود: بیماران کرونایی می‌توانند با مراجعه به این بانک‌ها به صورت رایگان کالای پزشکی مورد نیاز را دریافت و برای طول دوره درمان از آن استفاده کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به اهدای ۲۲ کپسول اکسیژن به بانک امانات هلال‌احمر استان، عنوان کرد: ارزش ریالی این کپسول‌ها ۵۰ میلیون تومان است.

رضایی ادامه داد: با این اقدام سه اتفاق کمک به اقتصاد خانواده‌های بیماران، کمک به دانشگاه‌های علوم پزشکی و کادر درمان و کمک به بیماران در راستای عدم مراجعه به بیمارستان‌ها و بهبود شرایط روحی رخ می‌دهد.

وی افزود: خیرین، نیکوکاران و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 10 =