توزیع بیش از ۹۵۰۰ تن کالای تنظیم بازار در خراسان جنوبی

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان جنوبی از توزیع ۹ هزار و ۵۹۹ تن انواع کالای تنظیم بازار در استان طی ۶ ماهه سال جاری خبر داد.

«الیاس جویبان» امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: یکی از فعالیت های سازمان صنعت، معدن و تجارت نظارت بر توزیع کالاهای تنظیم بازار است.

وی از توزیع ۹ هزار و ۵۹۹ تن انواع کالای تنظیم بازار در استان طی ۶ ماهه سال جاری خبر داد و افزود: این اقلام شامل برنج به میزان ۲ هزار و ۳۵۰ تن، شکر به میزان ۲ هزار و ۸۴۸ تن، گوشت گوساله منجمد به میزان ۲۶ تن و روغن خوراکی به میزان ۴ هزار و ۳۷۵ تن بوده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان جنوبی یادآور شد: همچنین در حال حاضر ۵۰۰ تن برنج، ۲۹۳ تن شکر و یک هزار و ۱۷۲ تن روغن منجمد خوراکی توسط اتحادیه ها و واحدهای صنفی منتخب و با نظارت سازمان صمت در سطح استان در حال توزیع می باشد.

جویبان به سهمیه کالاهای تنظیم بازار استان ویژه ماه محرم و صفر اشاره داشت و گفت: در این راستا سهمیه استان ۵۰۰ تن برنج پاکستانی، ۲۹۳ تن شکر، ۴۰ تن گوشت گوساله منجمد، ۱۵۰ تن گوشت مرغ منجمد و ۲۹۳ تن روغن خوراکی بوده که جذب و توزیع و یا در حال توزیع است.

وی به قیمت این اقلام تنظیم بازار ویژه ماه محرم و صفر در استان اشاره کرد و افزود: برنج پاکستانی۱۰ کیلویی به قیمت ۱۹۶ هزار تومان، شکر کیلویی ۱۲ هزار تومان، گوشت گوساله منجمد بنا بر کیفیت و نوع گوشت بین ۶۷ تا ۹۱ هزار تومان و روغن خوراکی به قیمت درج شده روی کالا به هیأت های مذهبی تحویل داده شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: مجموع سهمیه استان از کالاهای تنظیم بازار ویژه ماه محرم و صفر یک هزار و ۲۷۶ تن می باشد.

انتهای پیام/۶۹۰۲۷


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =