وقوع یک فقره قتل بر اثر اختلاف خانوادگی در «قاین»

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از قاین، سرهنگ محمود زال‌بیکی، فرمانده انتظامی شهرستان قاین ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان قاین، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند، فردی به علت اختلافات خانوادگی همسر قبلی خود را که ۵۲ سال سن داشت با ضربات چاقو مجروح که قبل از حضور پلیس به بیمارستان امام رضا شهرستان بیرجند منتقل کردند که مصدوم به علت شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین بیان داشت: قاتل در بازجویی‌های پلیسی به قتل همسر ۵۲ ساله خود نیز اعتراف کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

زال بیکی یادآور شد: بروز اختلاف نظر و ناراحتی میان اعضای خانواده یکی از موضوعاتی است که هرگز نمی‌توان به طور کامل از ایجاد آن جلوگیری کرد اما با مدیریت صحیح شرایط پیش آمده می‌توان از اتفاقات ناگوار پیشگیری کرد.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت بروز اختلاف در محیط خانواده به مراکز خدمات مشاوره کلانتری‌ها مراجعه کرده تا با فراگرفتن مهارت‌های حل مسئله و کنترل پرخاشگری از بروز چنین فجایع خانوادگی پیشگیری کنند.

انتهای پیام/۳۶۳۵/ب


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + ده =