اختصاص ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای مددجویان خراسان جنوبی – طبس نیوز

اختصاص ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای مددجویان خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا عباس زاده امروز در مراسم تهیه و توزیع اقلام مربوط به اجرای فاز اول تفاهم نامه همکاری استانداری با کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اظهار داشت: این اعتبار جهت ارائه خدمات مناسب‌تر به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) به استان اختصاص می‌یابد.

وی تصریح کرد: در راستای برنامه ریزی جهت  ارائه خدمات بهتر و منظم‌تر به جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح استان،  تفاهم نامه‌ای بین استانداری و کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضا رسیده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: این  تفاهم نامه شامل ۱۴ بخش از مسئولیت‌ها و برنامه‌های ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره)  برای نیازمندان سطح استان با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار منعقد شده است. 

عباس‌زاده اظهار امیدواری کرد: بر اساس این تفاهم نامه و برنامه ریزی و هماهنگی استانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی متولی در استان با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، خدمات مناسب‌تری به نیازمندان در سال جاری ارائه شود. 

وی گفت: در مرحله اول این تفاهم نامه ۸۱۲ قلم کولر آبی  و یخچال به نیازمندان تحویل می‌شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: امیدواریم با برنامه ریزی و  همکاری مدیران دستگاه های اجرایی در سطح استان  به ویژه با مساعدت‌های کمیته امداد خمینی(ره) بتوانیم سال ۱۴۰۱ خدمات بهتر و متراکم تری به مردم و نیامندان ارائه کنیم تا  موجبات رضایت بیشتر آنان فراهم شود. 

در این مراسم ۱۸۰ عدد یخچال و ۶۳۲ عدد کولر آبی به ارزش بیش از ۳۷ میلیارد ریال به خانواده‌های نیازمند تحویل شد.

انتهای پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =