کشف ۲۲ هزار لیتر سوخت قاچاق از بار کود در طبس

به گزارش پایگاه خبری طبس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار ناصر فرشید، فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی امروز به رسانه‌ها اعلام کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان طبس به یک تریلی کشنده حامل بار کود حیوانی مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از تریلی، ۲۲ هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی که در زیر کود حیوانی به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف شد و ۲ متهم دستگیر که به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق سوخت به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان نیز می‌خواهیم به منظور مشارکت در این زمینه هر گونه اخبار و اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان دارند، از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/۳۶۳۵


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یازده =