نتایج جشنواره‌ ملی زرشک رصد شود

به گزار ش خبرگزاری فارس از درمیان، حسین خسروی اسفزار نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان امروز در مراسم جشنواره ملی زرشک خراسان جنوبی در روستای فورگ شهرستان درمیان اطهار داشت: اغتشاشات یک ماه اخیر باید زنگ هشداری برای ما باشد و بدانیم که دشمن همیشه در حال توطئه است و نباید از مکر و حیله آنان غافل باشیم.

وی با تأکید بر اهمیت امنیت در توسعه و پیشرفت کشور، افزود: دشمنان می‌خواهند جلوی پیشرفت ایران قوی را بگیرد و رهبر معظم انقلاب خطاب به مسئولان فرموند این حواشی شما را از مسائل اصلی غافل نکند.

نماینده مردم خوسف، بیرجند و درمیان با اشاره به نقش و تاثیر وحدت و انسجام در سطح کشور، عنوان کرد: باید همه در دشمن شناسی و آگاهی بخشی به نسل جوان نسبت به جنایات استکبار و جنگ شناختی و رسانه ای احساس مسئولیت کنیم.

خسروی اسفزار در ادامه به برگزاری جشنواره ملی زرشک در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: ۲ ماه است که با مسئولان و وزیر جهاد کشاورزی مکاتبه می‌کنیم که خرید توافقی و یا تضمینی زرشک انجام شود و علی رغم موافقت وزیر اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

وی با تأکید بر اینکه باید برگزاری این نوع جشنواره ها خروجی داشته باشد، یادآور شد: باید در پایان جشنواره ملی زرشک بررسی شود که چه میزان از اهداف کوتاه مدت و بلندمدت این جشنواره محقق شده است.

انتهای پیام/۶۹۰۱۴


لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =